Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyarországon teljesen...

A Magyarországon teljesen felszámolnák a korrupciót, az kinek és miért lenne jó?

Figyelt kérdés
Ez valahol szerintem a magyar kultúra szerves része. Mindenki csal ahol csak tud, ez az átlag, egyszerűbb emberekre is igaz (sajnos). Folyamatosak a bliccelések, mindenki ügyeskedik amiben csak lehet. Miért volna bárkinek is érdeke, hogy ez a helyzet változzon? Szerintem főleg ez a mentalitás tartja a Fideszt máig hatalmon. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy más pártoktól idegen lenne a korrupció, de az tény, hogy a Fidesz nagyon kiveszi a részét belőle..

2017. aug. 18. 04:54
 1/8 A kérdező kommentje:
A H betű lemaradt az elejéről. Bocs.
2017. aug. 18. 05:22
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Azt én sem értem, hogy mire lenne jó!

Még a végén olyanok lennénk korrupció nélkül, mint valami nyomorult, nyugati ország, de azok meg csak életképtelen lipsicek mind!

Az meg kinek lenne itt jó? Senkinek! Mi rátermett népek vagyunk nem mindenféle lipcsik!!!

2017. aug. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A hétköznapi "csalások" nagy rész azért van mert szegény az ország. Sokan nem azért bliccelnek, mert ne akarnának kifizetni 3-5 ezer forintot, hanem mert nem telik rá.

És miért szegény az ország? Mert a vezetők lopnak. Mindenki jól járna a korrupció felszámolásával

2017. aug. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A korrupció felszámolásával csak jobban járna az ország!
2017. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek lenne jó? Úgy nagyjából, az egész országnak.
2017. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos csak nagyjából. A mostani résztvevőknek viszont nem lenne jó, ezért a "nagyja" bizony elég kicsiny rész lenne.


Nem kérdező, bármennyire szeretnéd, nem része a magyar kultúrának. Sőt, még a kulturálatlanságnak se része. Igazad van, ILYEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT sokaknak nem érdekük. De azért még most is, sokan csak kényszerből teszik.


Mit jelentene a "felszámolás". Tisztességes törvényeket. Felelősséget a munkában és a kapcsolatokban. A tisztességtelenség jelentős hátrányát. Az értékteremtés díjazását, mégpedig a létrehozott érték szerint. Az állam a feladatait látná el (irányítana, szervezne, mérlegelne, igazságot tenne, disznóságot megakadályozna, a társadalom ebben segítené, az állampolgárokat a tudásra serkentené, hogy ez nekik sikerüljön, óvná egészségüket és nem sorolom mind). Az emberek külön-külön úgyszintén. Ezért vigyáznának a környezetükre, mert megéri nekik igényesnek lenni, aki igényes,az viszont utálja a mocskot, selejtet, és kívánja a szépet.


Aztán megnézném, ekkor kinek lenne érdeke bliccelni, csalni, ügyeskedni (hacsak nem a munkában, sportban).

Az egy rettentően hatékony ország lenne. Nem mondok sokat, minden uniós pénz nélkül is 10 év alatt az elsők között lenne. De csak, ha nulla korrupció (meg ami azzal jár) van.

2017. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Drága ketteske...

Neked jobb akkor a korrupció, mint az a "nyomorult szabadelvűség, szabadság"?

Gratulálok!

Hülyeségedről és befásultságodról tettél tanúbizonyságot!

2017. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettes csak ironizált :D :D De minden esetre én egy jót röhögtem rajta :D :D
2017. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!