Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kicsit se pofátlanság hogy az...

Kicsit se pofátlanság hogy az mszp az összes korrupciós ügyben jelen van?

Figyelt kérdés

és ha le is buknak adják az ártatlant?



nem véletlen hogy a feltörekvő maffiozók pártjának tartják


2010. máj. 24. 21:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Nem, én csak azt állítottam, hogy mindegyik politikus egykutya... de én kívánom a legjobban, hogy csalódjak az új gárdában..."



szerintem Vona lenne az utolsó ember aki lopna...


és Orbán sem olyan



de Vonának nincsen milliós céges érdekeltsége mint bajnainak vagy Gyurcsánynak

2010. máj. 24. 21:21
 12/19 anonim ***** válasza:

"szerintem Vona lenne az utolsó ember aki lopna...

és Orbán sem olyan

de Vonának nincsen milliós céges érdekeltsége mint bajnainak vagy Gyurcsánynak"


A nagy korrupciós pénzek általában nem (csak) saját zsebre mennek, hanem a pártkasszába. Így az egyének érdekeltségei nagyon nem számítanak - szerintem.

2010. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 bumbi02 ***** válasza:
36%
hogy lett vna eddig az lmp-nek vagy jobbiknak korrupciós ügye? még csak most kerültek a husos fazék közeléhez... majd most lesznek.. aki meg azt állitja hogy ezekbe a pártokba nem lesznek mer tiszta pártok az hülye... tény hogy mind1ik pártba politikusok csücsülnek innentől kezdve tárgytalan lenne egy vitát is kezdeni erről..
2010. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A Fidesz is benne van, csak a média eltitkolja. Ugyanolyan haszonlesők, hataloméhesek!
2010. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"És a nép tűri. Ha egy tízmilliós lakosság eltűri mindazt, amit művel vele néhány száz korrupt ember, akkor ki a hülye: a milliók vagy a néhány száz?"


Ott a pont, gondoljátok ha csak 2 millió ember kivonulna az utcára és követelné a felelősök megbüntetését, elintéznék az egészet néhány rohamrendőrrel? Egy nép ereje mindig az összefogásban rejlik.

2010. máj. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
29%
Csakhogy akik eddig tüntetni voltak, mindig ők voltak a média szerint a f@szkalapok, akik mindent szétvernek, hődörögnek stb...
2010. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
29%
És a sok agyhalott meg el is hiszi ami a TV2-n és az RTL-en megy.
2010. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja
2010. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

" hogy lett vna eddig az lmp-nek vagy jobbiknak korrupciós ügye? még csak most kerültek a husos fazék közeléhez... majd most lesznek.. "


te mi vagy te jós?

az időjárást jósolgasd


mi addig hiszünk a tényeknek

2010. máj. 24. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!