Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen következményekkel...

Jeffrey Spender kérdése:

Milyen következményekkel járna, ha a Fidesz 70 - 80%, de akár 90%-al is nyerné a választásokat, mert az Ellenzék annyira választhatatlan?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 19:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

A lehülyézés helyett várom az érvelést, hogy miért kéne mondjuk az MSZP-re és társaira szavaznom, csak a Jobbiknál vagyok hajlamos megbocsájtani kilengéseiket, mint a Migrációs Népszavazás meghackelését.


A Baloldalnak nincsen programja az "Orbántakaroggyon" és "Mocskos Náczikon" kívül, még mindig azt hiszik, hogy azzal tudják legyőzni a Fideszt és a Jobbikot, hogy teljesen az ellenkezőjét mondják vagy teszik, bár is legyen az. Sok ész nem kell pedig hozzá, hogy valaki meglássa, hogy ez sehová sem vezet. Hát nekik ez sincs meg.

2017. aug. 24. 20:46
 12/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom mennyire választhatatlan az ellenzék. De emlékszik valaki az elmúlt évekből az ellenzéktől bármi olyan programra cselekedetre vagy egy ügyre amit végigvitt? Amire azt mondhatná bárki nyugodt szívvel hogy igen ez az . Ezek tudnak valamit ennek van értelme. Érdemes rájul szavazi. Mert az hogy fizessenek a gazdagok vagy hogy nem kell Paks 2 az kevés
2017. aug. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
#11: Migrációs népszavazás meghackelése? Ne hülyéskedj már! A Jobbik velük szavazásának épp az lett volna az ára, hogy se szegény, se gazdag migráns ne jöhessen be. Épp csak fontosabb volt a "kötvény- biznisz",mint a haza. Úgy látszik, van az a pénz, csak legalább ne hazaárulóznának éppen ők.
2017. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként, én éppen azért fogok ellenzéki pártra szavazni, mert véletlenül sem szeretnék "egypártrendszert"(szerintem már a "2/3" is szinte az lenne).
2017. aug. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%
13, a migrációs népszavazásnál a kötvényekre hivatkozva nem álltak a nemzeti ügy mellé, a felsőoktatási törvénynél meg a sapientiára hivatkozva nem álltak a nemzeti ügy mellé. Mindig találnak vmi kibúvót és ez már nagyon unalmas.
2017. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
47%
Eredeti kérdésre válaszolva: Ha így lenne, gyakorlatilag megsemmisülne az összes fideszen kívüli párt és a jelenlegi párttagok politikai karrierje véglegesen véget érne! Szuper lenne, ugyanis utána ki tudna alakulni egy olyan baloldali és egy liberális párt amelyekkel a nemzeti minimumot meg lehetne teremteni és versenyre kényszeríteni a fideszt hogy jobb teljesítményt nyújtson a kormányon!
2017. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

#13 / 14:


Én sem örülök a kötvényes dolognak, hogy azzal meg a fehérgalléros terroristákat, mint Ghaith Pharaon-t és más arab gazdagot engedik be, de először a csóró terroristák, köztörvényesek és naplopók ellen kell felvenni a küzdelmet, utána pedig a felsőbb arabbűnözőkkel lehet foglalkozni.

2017. aug. 25. 00:19
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

2014-ben a választásra jogosultak 27%,a szavazók 45%-a szavazott a fideszre.


Szerintem örülnek,ha hozzák ezt a szintet,de azóta sokan kiábrándultak.

Jó lesz az 35-40% között is,a sok kis párt között megoszlanak a szavazatok.


Nehogy azt hidd,hogy a magyarok 70%+ agymosott idióta.

2017. aug. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%

Az én tippem ez

Fidesz 35-40% között.

MSZP 20%

Jobbik 20%


A maradék 20-25% pedig megoszlik majd vagy 5-6 kisebb párt között.


Ma már sokkal színesebb a paletta,mint mondjuk az ezredfordulón,amikor volt jobb és baloldal,és ezek váltották egymást.

Egyrészt a fogalmak is keveredtek.

Minden pártnak vannak jobbos,és balos jellemző,különböző arányokban.


És még így sincs meg a "tökéletes".


A fideszt a sok,buta ember tartja hatalmon,a szavazóiknak kb a 80%-a ilyen.

A maradék 20% pedig haszonból szavaz rájuk.

Ennyi a lényeg.

2017. aug. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, szemüvegboltban voltál már? És a hallásjavító?


De lehet, hogy nem az információ fogásával, hanem a feldolgozásával van a baj. Azon még nem tudnak segíteni sajnos.

2017. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!