Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen következményekkel...

Jeffrey Spender kérdése:

Milyen következményekkel járna, ha a Fidesz 70 - 80%, de akár 90%-al is nyerné a választásokat, mert az Ellenzék annyira választhatatlan?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 19:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Ne álmodozz!
2017. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Semmilyen következményekkel nem járna. És senki sem választhatatlan. Az Amerikai Egyesült Államok elnöke alig tud angolul, mégis valahogy megválasztották.
2017. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%

Miért lenne választhatatlan az ellenzék, megnézted a programjaikat, olvastál interjúkat, figyelted az aktivitásukat az elmúlt időszakban?

Vagy ez csak reflexből megy, mert ami nem Fidesz az rossz és különben is Soros, Soros, Soros.


Hidd el ilyen nem lesz, nagyon úgy néz ki, hogy nyerni fog a Fidesz, de az pont az ellenzék megosztottsága miatt fog bekövetkezni, mostanra közel sem olyan népszerűek mint régen, amit leírtál esélytelen.

Jelenleg a fanatikusok és az érdekemberek akik a Fideszre szavaznak, más nem maradt...


Egy fertő a párt, konkrétan már minden korábban tett nyilatkozatukat és a régi elveiket megcáfolták és szembeköpték, melyeket 2010 előtt mondtak.

2017. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy semmilyen következménye nem lenne, a parlament jelenleg is Fideszes szavazógépként üzemel, véghez tudnak vinni szinte mindent amit akarnak, csak az alkotmány, a nemzetközi jog és az össznépi ellenállás ami bizonyos gátat szab nekik, de ezek mindegyikére is hanytak már fittyet.


Amig EU tagok vagyunk diktatúrát úgy sem tudnak építeni, tehat a mostaninál sokkal tovább nem mehetnek.

2017. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Ez nem kérdés, hanem gagyi kormánypropsganda. Röhejes vagy.
2017. aug. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A Balliberálisok a beteges kisebbség és idegenimádatukkal, amit nyílt magyarellenességgel is tudtak koronázni, és képtelenek változtatni rajta, offolták magukat, a Jobbik meg lehetett volna alternatíva, de túlzásba vitték a Néppártosodást, támadási felületet nyújtva, végén összeborultak a Szélsőballal és vagy maradunk otthon, vagy szavazhatunk a Fideszre.


A Jobbikra való szavazást meg lehet érteni, de az MSZP-ből kiszakadtakra való szavazást nem.

2017. aug. 24. 20:32
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Először érvelni akartam, de aztán láttam hogy megint csak te trollkodsz itt. Igen tudjuk hogy tövig szopod a fideszt, nem kell naponta több kérdést kiírni róla.
2017. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
#6 Ezek után már biztos, hogy troll vagy, nem érdemes rád időt pazarolni.
2017. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Egyik kérdésnél szélső Jobbikos vagyok, most meg csak szimpla Fideszes, döntsétek már el, hogy mi vagyok !
2017. aug. 24. 20:35
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
#9 Szerintem szimplán hülye vagy.
2017. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!