Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Benne lennél a fogamzásgátlás...

Benne lennél a fogamzásgátlás és az abortusz betiltásában, ha cserében a kormány állná a gyereknevelés összes költségét?

Figyelt kérdés

Tehát betiltanák a fogamzásgátlást és az abortuszt, és arra bíztatnák a fiatal párokat (akár házasok, akár nem, lényegében mindegy), hogy szexeljenek amikor csak jólesik, védekezés nélkül.


Ha gyerekek születnek, a kormány teljes mértékben elvállalja a gyereknevelés költségeit, olyan segélyeket kap a család, hogy a félretett pénzükből egy fillért sem kell költeniük a gyerekekre.



2017. aug. 26. 20:33
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
A cigányok magyarok.
2017. aug. 26. 20:45
 12/38 anonim ***** válasza:
85%
Hogyne mint a malacos göbék .... Jaj ember ez már a választási kampány?
2017. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
92%

NEM!

A gyerek kihordása és megszülése mérhetetlenül megterheli, gyakran tönkre is teszi a női szervezetet, így az általad javasolt ötlet a világ legnagyobb mocskossága!

2017. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
84%
Nem támogatnám. Ha az anya nem érzi magát érettnek a gyerekvállaláshoz, akkor nem kellene gyereket nevelnie sem, tehát az abortusz a legjobb megoldás.
2017. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem rossz ötlet, van tetszetős része. Amúgy nem tudom, ilyen formában nem gondolnám pont, lehet, hogy még kicsit jobban ki kéne dolgozni. Amúgy én nem tudom.
2017. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, a magyar nép jelenleg olyan erkölcsi és szellemi mélyponton van, hogy nem igazán érdemli meg, hogy szaporodjon.


Bulvárország lettünk, ahol az emberek 80%-a a gyűlölködésben, a másképp gondolkozó kirekesztésében, az ellenségeskedésben, a felszínes ítélkezésben éli az életét.

A megismerés, az értelmezés, a tudásszomj, a mások felé való nyitottság, a másoktól való tanulás, mások tisztelete, az erkölcsi elvek, a humánus levek betartása a többségnek már semmit nem mond.


A magyar nép valamikor, nem is olyan régen élen járt mind a tudományban, mind a vendégszeretetben, mind a hitben.

Ezekből semmi sem maradt. Csak önmaga árnyéka. Sosem hittem volna, hogy egyszer még ezt fogom mondani, de szégyellem, hogy magyar vagyok. Nem a népem múltja, hanem a jelene miatt. Ha ezt a mostani lelketlen-agyatlan-erkölcstelen generációt akarod szaporítani, akkor inkább amondó vagyok, haljunk ki.

2017. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tartom jó ötletnek. Egyrészt a gyerekvállalás nem csak a pénzről szól, másrészt, ha túl jól sikerülne a dolog, komoly gondot okozna előteremteni rá a pénzt. Arról nem beszélve, hogyan határoznák meg, hogy mi fér bele a gyereknevelés költségeibe és mi nem?
2017. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Estádio de Felchút ***** válasza:
91%

"a kormány állná a gyereknevelés összes költségét"


Gondolom, ezt is az én adómból.

Vizesvébé, kisvasút, stadion, horvát nyaraló, szóljatok, ha kér még valaki valamit...

2017. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne az a pillanat, amikor mindent eldobva a kezemből húznék el itthonról. Az ilyen beteg gondolatok árnyéka teszi tönkre az emberek agyát. Mikor arról van szó, hogy szaporodjon a magyar, de a védőnő meséli, hogy a nem cigány! anyuka a gyerek fülébe akarta nyomni a kúpot....hát ilyenkor szégyenlem, hogy magyar vagyok. Hogy mindenhol a gyereket firtatják, de a mai fiatalok legtöbbje annyira buta, hogy nem tudja mit jelent az ÁFA, meg az szja és mennyi a mértékük. Ennek a nagy gyerekcsinálósdinak egy célja van: korán vállalj gyereket, ne tanulj, maradj idióta, a gyereked eltartásának kényszere miatt legyél kiszolgáltatott, fogd be a szád és tapsolva asszisztálj ehhez a beteg világképhez. Ez a rendelkezés, amiről beszélsz egyszerűen kivitelezhetetlen. Hallottál már a gradáció fogalmáról, és hogy mi követi rend szerint? Sokan nem, vagy csak 1-2 gyereket akarnak, mert az értelmesebbjének a minőség számít, amit nem csak pénzbeli dolgokkal kell megadni. A természet igen okos, az emlős állatok előnytelen körülmények között nem szaporodnak: elfordulnak a fajtárstól, nincs ovuláció, elhanyagolja az utódot, stb... Ez történik most velünk, csak mi tudatosságot töltünk bele: ennyit tudok felnevwlni, ennyiről tudok gondoskodni, és amit a mai világban szégyennek tartanak beismerni: az embernek a gyereknevelésen kívül más vágya is lehet. Ezt nem lehet 10-15 gyerek mellett megvalósítani akár nő vagy akár férfi....
2017. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim válasza:
91%
Én 14 éves korom óta élek nemi életet. 3 barátom volt, mindegyik komoly kapcsolat. Elsővel is 1 év után történt meg a dolog. Már 30 éves vagyok, 2 diplomás, most született 1 éve a Kislányom tervezve. Ha 14 évesen terhes lettem volna nem tartanék ott ahol. Szerintem butaság ilyen szélsőségekbe gondolkozni.
2017. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!