Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi videóról?

Figyelt kérdés

Átlagos FIDESZ - keresztény hívő látható rajta:

https://www.youtube.com/watch?v=rV0xfYLKhFg



2017. aug. 27. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
A liberális fiatalok meg tapsoltak az ilyeneknek, és jókat röhögnek. nem tudom miért a fidesszel jössz, ha egy részeg hitetlen káromkodik és szitkozódik. Nem volt magánál. Az az igazán gonosz, aki örül, hogy ezzel lejáratja a fideszt (és saját magát is). Sajnálom, hogy 30 ember nem tudta leállítani. Ez tökéletesen mutatja a társadalom hozzáállását!
2017. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem igazad van!
2017. aug. 27. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:

#1


Neked már mindenki "liberális"? :D

2017. aug. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pont azon hahotáznak, ami miatt szerintük sz@r az ország! Proliznak egyet, szitkozódnak egyet, megmagyarázzák hogy itt nem tudtak volna ők semmit se tenni, és a liberális fiatalok szépen kimennek külföldre. De előtte a káromkodós fideszellenes részeg lelkibeteg emberek "bohóckodásain" (szitkozódásain) jókat nevetnek. Az egyik csinálja a műsort, a másik nevet rajta, így szépen lehúzzák a színvonalat! De egyik sem akar változtatni semmin, az egyiknek ott van 1 liter pálinka, a másiknak meg a lehetőség hogy kimenjen nyugatra.
2017. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van, én is egyetemista vagyok, de nem megyek külföldre. A hölgy valóban nem rendelkezik ép pszichével, az biztos.
2017. aug. 27. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha elkezdett volna szónokolni, hogy legyenek jók, és mély gondolatokat közvetített volna, na AKKOR rászóltak volna, hogy hagyja abba a térítgetést! De így a hitetlen gonosz emberek csak nevettek rajta. Ki is az igazi bűnös? Egy beteg pszichéjű részeg asszony, vagy akik adják alá a lovat? Kérdező! Képzeld el, hogy valaki megszólalt volna, és azt mondta volna, hogy "Asszonyom! Isten szereti magát, és Isten rengetegszer megsegítette önt! Isten azt szeretné, hogyha nem beszélne csúnyán, és rendesen viselkedne! És Ő nagyon boldog lesz, hogyha látni fogja, hogy ön rendes és jószívű!" Elég hamar elszontyolodtak volna a többiek! Aki nem mert szólni az nem az asszony miatt nem mert szólni! Az a TÖBBIEK miatt nem mert szólni! Ezt az asszony 15 másodperc alatt le lehetett volna állítani! Csak nem volt rá igény...
2017. aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!