Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan szavazhat ennyi ember...

Hogyan szavazhat ennyi ember a fideszre még most is?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 13:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Ha megtanulnának emberként viselkedni, nem kéne menekülniük.
2017. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
5%
Mi értelme ezeknek a kérdéseknek ilyen ellenzéki szavazók mellett? Valaki ezt írta: "miközben hintenek valamit a pórnépnek, pont azért, hogy szavazz rájuk" én nekem nem porszemeket hintettek hanem jóval többet teszünk félre a Fidesz alatt és nem tízezres hanem százezres nagyságrend havonta pluszba családi szinten. Azért ez nem porszem remélem annak se aki ezt írta. De akárhányszor válaszoltam egy ilyen kérdésre lepontoztak majdnem mindig. Bezzeg amikor megkérdeztem utána új válaszban, hogy miért pontoztak le mikor a kérdésre válaszoltam érdekes módon senki se tudta megmondani és azt meg felpontozták. Minek írja le valaki, hogy miért szavaz a Fideszre vagy mi miatt lehetne ha tökmindegy mit ír lepontozzátok? Ti nem is akarjátok tudni ki miért szavaz rájuk csak szidni a másik tábort. Nembaj, én jól járok a Fidesszel pár év után meg külföldre költözök tehát hosszútávon se árthat nekem a Fidesz de talán jobb lett volna ha soha nem kommentelek ilyen kérdésekhez mert segítő szándékkal válaszoltam a kérdésre szó szerint és csak a lepontozás a hála. Szidjátok csak a kormányt pontozzatok le mindenkit aki nem szidja de ne féljetek 95%, hogy marad 2018 ban.
2017. aug. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ki hisz még a Jobbikosok győzni fogunk meséjében?! Hagyjuk már... 2-szer pofára estek már.2018-ban jön a 3. Aki álmodozik a Jobbik 2018-as kormányzásáról, nyomjon már egy wake up-ot! Vona tönkretett egy jó radikális pártot, meg is lesz a böjtje.
2017. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

22-es jó példája vagy,a gátlástalan,öncélú embernek.

Mindegy mi van másokkal,csak én,csak én.

Aztán még le is lépsz innen,közben te és a hozzád hasonlók kifosztják az országot.


És még viszik a nagy nemzeti demagógiát ehhez,szánalom.

2017. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
9%
"Aztán még le is lépsz innen,közben te és a hozzád hasonlók kifosztják az országot." Mit értesz te és hozzád hasonlók alatt? És mit értesz az ország kifosztásán? Mert én nem fosztok ki semmit az országból. Annyit írtam, hogy jobban élek az nem jelenti azt, hogy kifosztanék bármit is. Bár az ellenzék szerint aki gazdag az csak tolvaj, csaló ember lehet mint tudjuk.
2017. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

"22-es jó példája vagy,a gátlástalan,öncélú embernek. "


Ezen jót röhögtem én is :D

El kell menni dolgozni gyerekek, nem a napot lopni meg a segílyt várni ;)

2017. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Látom nem érted mire akartam utalni!

Nem azoknak kellene több 100 ezres adókedvezményt adni,akik vígan élnek,hanem azoknak akik átlagbér alatt keresnek.


Igen,kifosztja az országot,és még van képe azt mondani,hogy majd lelép innen.

És ezek nevezik magukat nemzeti,hazafinak,akiknek addig terjed a nemzetiesni,hogy verik a mellüket majd Londondban,hogy ők mekkora magyarok,majd kintről.


Szánalom..

2017. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Aki többet keres,az adózzon jóval többet,ez a társadalom érdeke.

Nem az,hogy te megszedd magad,aztán majd 20 év múlva lelépj innen,mikor már mindenki nyomorban él,és ölik egymást egy kg kenyérért majd az utcán.


Ha nem fogod fel,hogy nem egyedül élsz a bolygón,akkor alapíts államot a saját nevedre,és vedd magad körbe kőfallal,kerítéssel.

Ha ez nem megy,akkor meg el kellene fogadni,hogy az,hogy a gazdagokat tovább pénzelik,a többség pedig elszegényedik,annak polgárháború,anarchia lesz egyszer a vége,és az állam összeomlása.

2017. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

"El kell menni dolgozni gyerekek, nem a napot lopni meg a segílyt várni ;"


Nem értem miért is akarnak az emberek segélyen élni.

Talán azért,mert ha elmennek dolgozni,akkor annyit sem kapnak,hogy megéljenek belőle,de még az állam is jobban megadóztatja őket,mint azokat,akik havi 1 millát keresnek.


Amíg nincs értéke a munkának,addig sokan nem is akarnak majd dolgozni.

Attól,mert aki jól keres,annak adnak még több adókedvezményt,attól még nem dolgozik többet.


Amúgy én nem kapok segélyt,tudod létezik olyan,hogy empátia és érzelmi intelligencia,ami a hozzád hasonló kapzsi embereknek nincs.

2017. aug. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

#22

Ha egy tisztességes vezető kerülne az ország élére, akkor is ugyanennyit tudnál spórolni, csak mellette nem lennének elsikálva a drogos fideszes haverok gyilkosságai, a cigánybűnözés, és az idejétmúlt keresztény értékrendet sem eröltetnék rá a tisztességes emberekre.

2017. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!