Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az antifák nem tartják felszab...

Az antifák nem tartják felszabadulásnak a török kiűzését?

Figyelt kérdés

Nemrég véletlenül beleütköztem egy antifa tüntetés hirdetésébe, amiben időzőjelbe téve szerepel a felszabadulás szó, a törökök kiűzésére vonatkozólag.


A hirdetés linkje: [link]


Nem kissé ledöbbentem. Vélemény?



2017. aug. 29. 12:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az idézőjel nem feltétlenül a kételkedés jele. Szerintem csak felháborítónak tartják, hogy pont felszabadulás ürügyén hívnak össze gyűlölködő felvonulást.
2017. aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Az antifák hazaárulók.
2017. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért teszik időjelbe a felszabadulást, amiért a németek szovjetek általi kiűzését sem tartják sokan egyértelműen felszabadulásnak.


Ugyanúgy, ahogy bár a szovjetek megszabadítottak minket a náci uralomtól, de azután 45 évre az ország kvázi elvesztette az autonómiáját, a törököktől is megszabadultunk, de utána közel 250 évig a Habsburgok kezébe kerültünk, ami - a szovjet megszálláshoz hasonlóan - szintén jelentős akadályozója volt Magyarország fejlődésének.

2017. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 hájaaa ***** válasza:
Az antifák abban különböznek a "fasisztáktól", h nem bőrszín, származás alapján ítélik meg az embert, hanem nézet és vagyoni különbség révén. Kérdem én? Akkor ők nem gyűlöletkeltők ugyanúgy?
2017. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel onnantól kezdve, pontosabban az 1699-es karlócai békétől kezdve nem a törökök hanem a Habsburgok voltak az idegen urak az országban, bizonyos tekintetben valóban cseberből-vederbe esete. Ne felejtsd el már 1697-ben volt Habsburg ellenes felkelés (Hegyaljai felkelés), és alig húsz évvel Buda (csak a te kedvedért idézőjellel) "felszabadítása" után javában folyt a Rákóczi-szabadságharc tehát a kortársak nem feltétlenül érezték azt a nagy felszabadulást, főleg úgy nem, hogy a Habsburgok ott és úgy csinálták ki a magyar nemességet, ahol csak tudták, aki nem tudta évszázadokra visszamenőleg igazolni, hogy övé volt egy földbirtok az mehetett a Naphoz, a végvári magyar katonákat kirúgták, a magyar protestánsok másodrendű állampolgárok lettek, a katolikus Habsburg birodalomban, a másfél évszázadig független Erdélyi Fejedelemséget is bábállammá alakították, lehet sorolni, egy biztos a kortársak a kezdeti lelkesedés után nagyon megcsömörlöttek a "felszabadítóktól".
2017. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem, őnekik nem a törökök kiűzésével van bajuk, hanem a hazafit játszó neonácikkal.


neokomcsik vs neonácik, nincs semmi látnivaló, a vár csak a körítés.

2017. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kedves hájaaa!


Talán elkerülte a figyelmed, hogy a mainstream neomarxizmus bizony már a fasizmushoz hasonlóan bőrszín alapján is megkülönbözteti az embereket. A ranglétra legfelső fokán a muszlim néger nők, a legalsó fokán a keresztény fehér férfiak állnak.

2017. aug. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

'Az antifák hazaárulók.'


Maga pedig hibbant, Mr. Orsini

2017. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért talán nem igaz, hogy az antifasiszták hazaárulók?


Én nem vagyok fasiszta, de az antifák többnyire balos liberálisok és kommunisták/ anarchisták.


Gúnyt űznek a nemzeti érzelemből, Nyugaton gyakran garázdálkodnak, összecsapnak rendőrökkel és támogatják a migránsok befogadását.


Én nem vagyok sem náci, sem fasiszta, csak jobboldali nemzeti-konzervatív, viszont úgy gondolom, hogy az antifasiszták is egy szélsőség, mert átestek a ló túloldalára azzal, hogy mindenből gúnyt űznek ami nemzeti és, hogy támogatják a migránsokat, cigányokat stb.

2017. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Antifasiszta volt Bajcsy-Zsilinszky, akkor ő is hazaáruló ezek szerint?
2017. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!