Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az antifák nem tartják felszab...

Az antifák nem tartják felszabadulásnak a török kiűzését?

Figyelt kérdés

Nemrég véletlenül beleütköztem egy antifa tüntetés hirdetésébe, amiben időzőjelbe téve szerepel a felszabadulás szó, a törökök kiűzésére vonatkozólag.


A hirdetés linkje: [link]


Nem kissé ledöbbentem. Vélemény?



2017. aug. 29. 12:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bajcsy-Zsilinszkyéknél még biztos nem arról szólt az antifasizmus, hogy szó nélkül tűrjük, hogy élősködjenek rajtunk a feketetalpúak meg a pajeszosok.

Én támogatnám a multikultit, de nem olyan kissebbségekkel, akik csak a tenyerüket tudják tartani. Kösz, abból már így is van elég az országban.

Jöjjön ide, Lengyel, Cseh, Finn, Dán, Holland, Svéd stb., azokkal szivesek vegyülök multikultiba, mert tudom, hogy hasznos és tisztességes tagjai lesznek a társadalomnak és nem csak azért jönnek, hogy bűnözzenek, meg ingyenélősködjenek.

Egy szó mint száz, ezek a libsi-bibsi idegenszívű "natifák" elmehetnek a fenébe.

2017. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 hájaaa ***** válasza:

Paolo Orsini

Ne keverjük már a liberalizmust az antifasiszta/kommunista nézetekkel. Az egyik egy szabadságot hirdető egyéni szabadságjogokat hirdető eszme a másik meg közösségalapú főleg rendpárti beállítottságú nézet. (most az antifa anarhistákat ide nem sorolva)

2017. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az megvan, hogy tiltakoztak, hogy Soros fizessen idejében nekik?


[link]

2017. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Az megvan, hogy tiltakoztak, hogy Soros fizessen idejében nekik?"


Az megvan, hogy épp Soros György ellen tiltakoznak? Fogtam magam öt perc alatt utánanéztem ennek a videónak, és rögtön kiderült, hogy egy antifasisztákat parodizáló account rakta ki először, szándékosan kiragadva ezt a 13 másodpercet, és ők találtak ki hozzá egy vicces hastageket meg képaláírást.


A bajok ott kezdődtek, hogy egy paródiaoldalt sajnos komolyan vettek (ezen annyira nem lepődöm meg, emlékszem mikor a mi kormányunk is sajtóközleményben kérte a Hírcsárdát a helyesbítésre egy cikkük kapcsán :-D) és azóta a Trump imádók meg az átlag amcsi szélsőjobber oldalak/bloggerek/youtuberek ezt el is hiszik! Mármint, hogy az antifasiszták óránként 15 dollárért tüntetnek, és követelik a fizetésüket George Sorostól.

2017. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!