Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hócipő magazin miért ilyen...

A Hócipő magazin miért ilyen alacsony színvonalú humorral rendelkezik?

Figyelt kérdés

Most csak úgy poénból 10 perc alatt összedobtam egy, a magazin humorának megfelelő képregényt (csak fordított pártokkal, itt most "Viki" győzött és a "Feri" veszít, de ennek oka pont az, hogy lássuk be, nem számít ki a "szenvedő alany", ha a humor egy nulla): [link]


Leütném a szokásos labdákat:


- Nem, nem azért tartom gagyinak a Hócipő "humorát", mert kis "Orbánista" volnék (az origó balosok rovására történő fikázasain sem nevetek), pártsemleges vagyok.

- A cikkek a magazinban még úgy elmennek egy adott nézőpontból, időnként 1-2 jó is van, de legtöbbje elfogult és ócska poénokkal próbál "viccesnek tűnni".

- Jelenszky poénjai kiemelkednek a magazinra jellemző ócska humortengerből, nem is értem mit keres ő itt.

- A legrosszabbak azok amikor pár fénykép van egymás mellé téve és ilyen "rettentő vicces" dolgok aláírva.

- Még a Sas-kabaré is viccesebb ennél, igaz ott 30 éves poénok vannak, de legalább próbálkoznak. Itt ez nem áll fent.


Most komolyan van aki gyomrát fogva kacag a Hócipőn és csorog a könnye a nagy nevetéstől? Nehezen tudom elképzelni. Nagyanyám jóvoltából került hozzám pár szám, végigböngészve - egy tragédia. A Mórickában acélosabb humor volt anno.



#nyugdíjas #elfogultság #hócipő #humortalanság #óbántakaroggy #szocializmus ideje
2017. aug. 30. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem veszel Hócipőt, hanem Mórickát. A humor nem egy objektív dolog, hogy csak így kijelenthesd nagy arccal, hogy valami alacsony színvonalú. Majd a piac eldönti szépen hogy mire van igény.
2017. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1


Ezzel nincs is baj, de nekem nem úy tűnik hogy az öregek miután megvették a lapot, hatalmas bruhahában törnének ki... Saskabarét is faarccal nézik és közlik, hogy "ez minden idők legviccesebb műsora". (???)

2017. aug. 30. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan humorista még, aki valóban jó? Vagy olyanok,mint az Irigy Hónaljmirigy? Akik csak idétlenkedni tudnak.
2017. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 Hát tegyék, na és? Csak szélsőségekben tudsz gondolkodni? Nem kell mindennek világrengető hatást kiváltania, elég ha kellemes szórakozást nyújt.
2017. aug. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!