Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A XXI. századi Magyarországon...

A XXI. századi Magyarországon hogy fordulhat elő az, hogy egy volt kommunista bűnöző a miniszterelnök?

Figyelt kérdés
Mind ő, mind családja kötélre való kommunista parasztbűnöző, a velejéig romlott rendszer végén "Lenkei" ügynök lányát vette el: [link]

2017. aug. 31. 09:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Após került terítékre? Gratulálok!

De szerintem elég I. Ferenc József, hogy a Te apósod egy feddhetetlen, emberfeletti ember, vagy istenség.

2017. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
És az hogyan fordulhat elő, hogy egy évtizedek óta skizofréniás elmebeteg lesz a miniszterelnök, akinek a betegségéből adódóan kóros a valóságértékelése ??
2017. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom hogy feltűnt-e, de a magyar készséggel megtűri hogy bűnözők irányítsák, amíg ő is megoldhatja okosba' a dolgokat. Magyarországon a korrupció, az urambátyám rendszer elfogadott, sőt kívánatos dolog, nem bűncselekmény mint minden normális országban.
2017. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
#1 A te családod füle mögött is vaj van, azért piszkálja a csőrödet?
2017. aug. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagyok oda Orbánért, de könyörgöm, az az apósa... Az én apósom alkoholista, akkor nekem is elvonóra kéne járnom?
2017. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

"Nem vagyok oda Orbánért, de könyörgöm, az az apósa... Az én apósom alkoholista, akkor nekem is elvonóra kéne járnom?"


Szerinted alkoholistának és besúgó, kommunista ügynöknek lenni ugyanaz?

Az alkoholizmus az szimpla akaratgyengeség, a besúgás az meg egy egészen más tészta.


Amúgy arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy amikor Orbán komenistázik, akkor vajon az apósára miként gondol?

2017. aug. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Ezeknél az egész család ilyen.

Orbán apjáról is bőven kiderülhetne ez-az, ha valaki komolyabban beleásná magát a témába...

2017. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Hát hallod, akkor én nagyon kötélre való vagyok, mert családomban volt minden, amit csak a 20. században el tudunk képzelni. Majd kicsit szégyellem magam ha időm engedi.
2017. aug. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%

Nem értem, hogy a hármas miért lett lepontozva, amikor teljesen igaza van.

A magyarok maguk is bűnözők, ezért szeretik annyira a bűnözőket hatalmon látni. Azok ott fent nagyban lopnak, a morzsák meg lehullanak az asztal alá és lehet belőlük csipegetni.

Ennyit érnek a magyarok. Alattomos, sunyi, piti, bűnöző banda. Imádják ezt csinálni.

2017. aug. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
29%

"#1 A te családod füle mögött is vaj van, azért piszkálja a csőrödet?"


Szerintem fején találtad a szöget. :)

2017. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!