Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a Jobbik 2014 óta...

Sulek Péter kérdése:

Szerintetek a Jobbik 2014 óta erősödött, jobbak lettek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 31. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megkaraktergyilkolták őket. Akár fel is oszlathatják magukat.
2017. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokan átszavaznak most már a baloldali pártoktól, hogy Vona visszavett a nácizmusból. A szavazótáboruk számszerűen nőtt, de nem a Fideszből, hanem a balodali szavazókkal.
2017. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem éppen hogy gyengült a radikálisok már inkább a fideszhez húzódnak a baloldali átcsábítás pedig érdekes mozdulat viszont én kétlem hogy új szavazókat szerzett volna ezzel mivel ez a hirtelen irányváltástól a jobbik szavazói nem tudhatják mi van ha nyer a jobbik és akkor nekik is hátra arcot mutat a legoptimistább verziómban is a jobbiknak maximum 10% ot tudok mondani
2017. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem, a 2018-as választásokon, jobban fognak szerepelni, mint 2014- ben, sźóval, igen.
2017. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Rohadtul nem. Egy szar lett azóta, egy valódi nemzeti és radikális pártból egy cukiskodó elveit odadobó gittegylet lett. AZ én szememben a Jobbik nagyon sokat esett, már nem szavaznék rájuk, egykor pedig bennük láttam a nemzet feltámasztóját.
2017. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Úristen, ti tényleg ekkora birkák vagytok hogy hisztek ebben a "cukiságban"? Nyílván a választásokig azok, mert rájöttek így több szavazatuk lehet.

Addig nekem nem lesz "cuki" párt, amíg Toroczkai, Orosz Mihály Zoltán, Novák Elődhőz és a Pomázi jobbikoshoz hasonló figurák akik egy óvoda szivárványos kerítését melegpropagandának nevezik a párt tagjai. Persze ez a kettősség más európai szélsőséges pártokra is jellemző hogy van egy mérsékelt és annak radikális szárnya. Ha komoly a "cukisodás" akkor a választás után pártszakadás lehet ha nem akkor visszaáll a régibe majd.

2017. szept. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem erősebbek lettek. Vona jelenléte sokkal markánsabb a médiában. Az idő múlásával jobban megismerik, jobban elfogadják őket az emberek.

A választások tekintetében mégis túl fiatal párt. Szarvashibákat talán nem követtek el, de érdemeik sincsenek.

Szerintem szívesebben bízna a magyar nép egy sokoldalú, nagy egyéniségeket szerepeltető, mégis egységes csoportban, mint egy vasakaratú kisvezetőben, akit nehéz kiismerni.

2017. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A közvéleménykutatások is egyértelműen mutatják, hogy gyengébbek. Csak a fanatikus jobbikosok nem akarják elhinni ezt. Még a Jobbikos Iránytű intézet is ezt méri........ Amúgy sok embert tudnék sorolni, aki kilépett a tagságból Vona elvtelen, pálforduló politizálása miatt illetve, hogy lepaktált a bűnöző fideszmaffiózó simicskával. Azon kívól sok alapszervezet is feloszlott.. Az eddigi időköziken a Jobbik rosszabbul szerepelt, mint 2014-ben. A családunkból kb 10 embert tudok, aki a radikalizálódás elhagyása óta elfordult a Jobbiktól. És nem nagyon tudok olyat sem az ismerettségi körből az ellenzékiek közül, akiket Vona új politikája megyert volna magának. Aki hajlana rá, az pedig emlékszik a régi ci..nyozásra, stb...tehát a Jobbik régi arcára. Nos ezért nem sikerült a néppártosodás. A régi radikális jobbikos szavazók árulásként tekintik, őket Vona elveszítette....a lehetséges újak meg bizonytalanok és nem hisznek Vonának, mert emlékeznek a régi Jobbikra. Vonapapa 2018-as eredményeken nagyon megfog lepődni... Első nem lesz és lehet, hogy második sem
2017. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor lemond, nem?
2017. szept. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!