Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti milyen jelzőkkel illetnétek...

Ti milyen jelzőkkel illetnétek a pestisracok.hu-t?

Figyelt kérdés

Szerintem szánalmasak és nevetségesek - ugyanakkor bicskanyitogató és vérlázító, hogy ilyen alakok kapnak komoly összegeket közpénzből.


[link]

[link]


2017. szept. 1. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem az a baj, hogy ilyenek, hanem, hogy "jobb" oldalon ez az alap, ha megnézed az összes többi jobber oldalt azok se különbek semmivel.
2017. szept. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
16%
A negatív reklám is reklám, úgyhogy talán nem kéne...
2017. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Homokládák.
2017. szept. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Propagandisták
2017. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom,én nem olvasom őket,így egyedül a riporternőt tudom "minősíteni"

A hölgy maximálisan alkalmatlan újságírónak,riporternek,a látottak alapján fogalma nincs róla,hogy mi áll a saját etikai kódexében,sőt,még csak arra se képes,hogy ha már provokatív akar lenni,legalább olyan formában tenné,hogy abból valamilyen sajtóanyag készüljön.

Ha csak szimplán provokatív kérdéseket tesz fel,azt még el lehet adni újságírás címszó alatt,azt viszont,hogy idős emberekkel kiabál,miközben egy kamera veszi már nem,így nem elég,hogy etikailag alkalmatlan erre a szakmára,még szakmailag se képes egy Hajdú Péter féle szarkupacot lerakni az asztalra...Kíváncsi lennék,hogy mire kapa a fizetését...

2017. szept. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!