Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik kormányváltást szeretnéne...

Akik kormányváltást szeretnének 2018-ban: szerintetek melyik lenne kívánatosabb?

Figyelt kérdés
Gyurcsány Ferenc végleges visszavonulása a politikából, vagy Botka László ejtése (mint miniszterelnök-jelölt)?
2017. szept. 3. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2017. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Természetesen az első.
2017. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sulek Péter ***** válasza:
Ha 2 közül kell választani a kettes, Botka menjen, Gyurcsány még maradjon kicsit, de mehetne mindkettő. Pedig balos voltam
2017. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Ha Gyurcsány megy, a baloldal újra felerősödhetne és ők válthatnának kormányt. Menjen csak Botka szépen.
2017. szept. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A legvalószínűbb forgatókönyv (ami nem valószínű) a kormányváltásra a Jobbik. És én is jobbikos vagyok, de ha választani kell 100%-ig az első mellett vagyok
2017. szept. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, Gyurcsány menjen. Nem mintha olyan egetrengető bűnei lennének (pl. Orbánhoz képest), de ő még mindig komoly "fegyver" a Fidesz kezében.
2017. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jobbiknak semmi esélye a kormányváltásra. Ébredj fel. Vona is elk...rta rég
2017. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Whitewolf19 ***** válasza:
Balos.. vagy nem balos emberekről is van itt szó.. a lényeg, hogy az első elmebeteg.. a második meg szimplán egy idióta. Én értem azt, hogy vannak akik a Fideszt váltanák.. de hogy ezt Gyurcsány által.. na az már abszurd.
2017. szept. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb, ha a baloldalt hagynák ismét szóhoz jutni. Mert bárhogy is igyekeznek egyesek az MSZP és a kiszakadt pártképződmények (Pl. a DK) NEM BALOLDALIAK!
2017. szept. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindkettő !


Gyurcsány Ferenc végleges visszavonulása a politikából, & Botka László ejtése (mint miniszterelnök-jelölt)


Gyurcsinak és botkának sem való ez a munka

2017. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!