Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy is van ez fideszesek? M...

Hogy is van ez fideszesek? M Richárd padlógázzal hajtott, emiatt két ember meghalt, és vígan nyaralgat a csajával, mert Rogánt ismeri.

Figyelt kérdés
Ha én háromszor lopok csokit a boltból, akkor akár 30 évet is kaphatok. Mi a franc van ebben az országban?
2017. szept. 5. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen ez mikor kiskirályok irányítják az országot. Megfelelő kapcsolatod van a Fidesszel bármit megtudsz úszni és elnéznek neked.
2017. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én nagyon nem vagyok fideszes, de azt kell mondjam, hogy ez mindig is így volt. Az aktuális kormány bérencei bármit megtehetnek,függetlenül a párt nevétől.
2017. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nemzeti Együttműködés Rendszere van ha még emlékszel :)

Jövőre lehet ezen változtatni.

2017. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Kedves #2! Alá is tudod támasztani dokumentálhato példákkal amit irtál?
2017. szept. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha a neokommunista vezetésben vannak ismijeid, uncsitesó, gyerek vagy szerető vagy, na így lehet. Majd ha megint demokrácia lesz reméljük ezek a pofátlanságok sem borzolják tovább napi szinten a magyar kedélyeket.
2017. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Erre mondják azt, hogy a "kapcsolati tőke" a kulcsa mindennek...
2017. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Ennek a kérdésnek mi az értelme? Megerősítést vársz abban, hogy igen csak azért nem zárták be mert maffiózó és mert van kapcsolata? Mert mást erre nem nagyon lehet írni. Amúgy nem tudom mik a jelenlegi fejlemények de simán lehet, hogy csak az elején ússza meg ilyen olyan okokból de ha lezajlik a dolog már nem fogja.
2017. szept. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!