Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan volt Jobbikos...

Van itt olyan volt Jobbikos aki már inkább a Fideszre szavazna 2018-ban?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom a Fidesz azért találta ki ezt a szélsőjobbos arculatot, hogy a Jobbiktól csábítson el szavazókat. Vajon sikerült-e nekik?

2017. szept. 7. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Én csak olyat ismerek aki emiatt fideszesből lett jobbikos.
2017. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4%
Illetve elnézést hogy itt offolok a kérdésed alatt, de ha van ilyen szavazó attól kérdezném, hogy ha annyira radikális vagy hogy a Jobbik már nem elég radikális neked, akkor arra a Fideszre szavazol, aki ellehetetlenítette a Magyar Gárdát? Meg arra a Fideszre aki tönkretette Budaházyt? Meg aki elfelejtette elszámoltatni Gyurcsányékat? Milyen nemzeti radikális vagy te?
2017. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem baj. Jó kérdések ezek is. :D

Az ismerősöd miért választotta Jobbikot a szigorú Fidesz helyett?

2017. szept. 7. 22:55
 4/18 anonim ***** válasza:
25%

Az egykulcsos adó és a családok támogatása miatt volt fideszes a Fidesz összes marhasága ellenére. Viszont a korrupció, a Brüsszellel vívott értelmetlen csaták, hogy már Szlovákiában magasabbak a fizetések, és hogy az M1-en végigrágalmazzák és végighazudják a napot, ez már vállalhatatlan volt.

(Nekem már korábban is vállalhatatlan lett volna a Fidesz, habár megértettem azt is, hogy ő neki a családok támogatása és az egykulcsos adó kedvezett.)


Mindenesetre a Jobbik meg közben konszolidálódott is...

Szóval nem lett elkötelezett jobbikos, csak most rájuk fog szavazni jelen állás szerint.

2017. szept. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok Jobbikos, eddig Jobbik szavazó voltam, de most a Fideszre fogok szavazni.


Nem a szélsőjobbos arculattal vonzott be a Fidesz, hanem benne látom az ország szuverenitása megtartásának a biztosítékát. Hibái ellenére tiszteletreméltó eredményeket ért el, folytathatónak látom a politikáját. Ha a Jobbik kerülne kormányra, és lényegesen változtatna a Fidesz politikáján, elért eredményeket meszüntetve, akkor azért volna rossz választás a Jobbik, ha nem változtatna a Fidesz politikáján, akkor meg felesleges a kormányváltás. Így számomra marad a Fidesz.

2017. szept. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

#5

Megkérdezhetem mit látsz a kormány hibáinak és mit tartasz tiszteletre méltó eredménynek tőlük?

2017. szept. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Aki kicsit figyeli a politikát az látja h megpróbálja a fidesz bemocskolni a jobbikot pl. Vona leszólta a nyuggereket....stb... persze épeszű ember nem szavasz még 1x a tolvaj bandára, de van aki ilyenek miatt elpártol.
2017. szept. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
Jelen.
2017. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
#6, megkérdezheted, csak válaszolni nem fogok. Nem adok utat a savazásnak. A kormány sorsa nem itt fog eldőlni.
2017. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
Nincs. Csak olyan fideszes van aki a Jobbikra szavaz.
2017. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!