Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire kínos, hogy egy...

Mennyire kínos, hogy egy diploma nélküli emberből (Kósa Lajos) miniszter lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Az első riportból még az érettségi létét is megkérdőjelezném, ha valaki ennyire képtelen logikusan gondolkozni.


2017. szept. 8. 22:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Cuupán annyira - sőt, egy kicsit még kevésbé is -, amennyire egy érettségivel nem rendelkező ember német kancellárjelölt.
2017. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Nincs törvénybe foglalva hogy diplomás legyél ha politikába fogsz Sehol az égvilágon nincs. Tudtommal eszet diplomával még senki sem szerzett. A világ legsikeresebb embereinek érdekes módon még éretségie sincs, Bill Gatesnek még alapiskolája sem volt befejezve
2017. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Orbán Deutsch Tomitól is megkövetelte a diplomát
2017. szept. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is csak érettségim van, mégis okosabb vagyok a diplomások 99%-nál, egy diploma nem jelent olyan sokat, mint azt néhányan hiszik.
2017. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy kínos a Fidesznek, kormánynak, mivel Kósa már régóta a politikában van, politikusnak van elkönyvelve, nem valamiféle szaktekintélynek.

Martin Schultznak sem kell érteni semmihez, elég ha a politikusok, szavazók bíznak benne.

2017. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
továbbá a demokrácia lényege hogy akárkit meglehet választani martin schulz nak érettségije sincs
2017. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Igazából, semennyire. ettől még lehetne jó miniszter valaki, bár talán nem éppen Kósa...Viszont, ahogy az első is irta, a német kancellárjelölt Schmidt sem áll jobban e téren. Kósa meg "csak" egy tárcanélküli miniszter lesz.
2017. szept. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
7%
Eléggé kínos. Mondjuk Kósát elnézve én már az érettségin is csodálkozok, az az ember elképesztően hülyeségeket beszél, nemhiába fideszes. :)
2017. szept. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

"Nekem is csak érettségim van, mégis okosabb vagyok a diplomások 99%-nál"


Mondja ezt a diploma nélküliek 99%-a.

2017. szept. 8. 23:50
 10/27 anonim ***** válasza:
45%

Vártam, hogy észrevételezi valaki, de nem.


Van annak egy diszkrét bája, hogy pont az rtklub forszírorozza a diploma nélküliséget. Gondolom, Schulz esetében nem kifogásolják, csak Kósa esetében.

Megint az a fránya kettős mérce.

2017. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!