Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire kínos, hogy egy...

Mennyire kínos, hogy egy diploma nélküli emberből (Kósa Lajos) miniszter lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Az első riportból még az érettségi létét is megkérdőjelezném, ha valaki ennyire képtelen logikusan gondolkozni.


2017. szept. 8. 22:21
1 2 3
 21/27 Andizsuzsi ***** válasza:

"vedd le a ballib szemüveget... gyakorlatilag még kósa is jobb emberileg, az ellenzék bármely tagjához képest"


Nincs se baloldali sem liberális szemüvegem. Emberileg egyetlen politikust ismerek. De ez tök lényegtelen, mert számomra teljesen mindegy, hogy emberileg milyen, ha szakmailag rendben van. Kósa nincs rendben. Meg kell nézni, hogy áll ki sajtótájékoztatókra. Fogalma nincs arról, amiről beszél.

Én mondjuk jól szórakozok az ő sajtótájékoztatóin, de valamiért úgy érzem, a választások előtt felfelé buktatták és eldugják egy mondvs

2017. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Andizsuzsi ***** válasza:

Szóval eldugják egy mondvacsinált miniszteri cím mögé.

Azt meg ugye már elfelejtettük, hogy mit ígért Orbán a miniszterek számát illetően. ' sem rangkórság, sem kormányzati dáridó nem lesz jellemző, nem fér bele".

2017. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"Kósa nincs rendben. Meg kell nézni, hogy áll ki sajtótájékoztatókra. Fogalma nincs arról, amiről beszél. "


TE amúgy milyen alapon ítéled meg őt szakmailag? Hogy a ballib trollokat hogy osztja ki?

2017. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem azt ítélem meg, hogy kit hogy oszt ki. Bár teszem hozzá, hogy a kormányzópárt sajtótájékoztatóján lehet, hogy szakmailag is kifogásolható, hogy az ellenzéket osztogatja. De azt nem nehéz megítélni, amikor kérdeznek tőle valamit és kiugrik a kamera elől, majd közli az újságíróval, hogy kérdezzen olyat, amire pozitív választ lehet adni. Vagy amikor többedik nekifutásra sem sikerült választ adnia arra az egyértelmű kérdésre, hogy lemond-e Orbán, ha eredménytelen lesz a kvóta népszavazás. Arról nem is szólva, hogy a végén már választásokról beszélt. Nekem tök viccesek voltak az ő sajtótájékoztatói, ha sikerült elvonatkoztatni attól, hogy mégiscsak a kormányzópártot képviseli.
2017. szept. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Milyen választ lehet arra adni, hogy méééé lop a fidesz?


Miért lopsz andizsuzsi? Miért vagy ekkora értetlen ***?

NA tessék szakmailag szavatos választ adni.

2017. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Andizsuzsi ***** válasza:

Értem én, hogy miért véded, és becsülöm is a következetes kitartásodat, de szerintem te nem nézed a sajtótájékoztatókat.

Parancsolj. Hol van itt szó lopásról?

[link]

2017. szept. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
azt csak nem mondhatja, hogy értem én hogy hazudik és simán elbírja a lelkiismerete, hogy eladja a lelkét aprópénzért, de azért mégiscsak :)
2017. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!