Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki szavaz még a Jobbikra jövőre?

Ki szavaz még a Jobbikra jövőre?

Figyelt kérdés
Ti is egyetértetek azzal, hogy a Jobbik kell ahhoz, hoy az ország újra talpra álljon?

2017. szept. 9. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Vagy a Jobbik vagy az Lmp még nem tudom, de szerintem Vona is és Szél Bernadett is alkalmas lenne minszterelnöknek. Ha lenne egy összefogás közöttük az lenne a legjobb.
2017. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
A Jobbiknak nincs és soha nem is volt megvalósítható programja, csak álmodozás.
2017. szept. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem is jöhet? Én nem.
2017. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
35%
Azért mert akárki akármit mond a leghitelesebb párt. A Fidesz szétlopta az országot, az együtt PM, DK, Moma, Liberálisok stb MSZP holdudvar... LMP Schiffer távozása óta egy kalap sz4r, pláne most ezzel a Ron Werberrel
2017. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Szavazáskor majd szépen elmegyek a helyi kocsmába, beülök pár sör mellé és nézem a vitát. Ha belehúznak néha még bunyó is van. :D


Körülbelül ez ami a leginkább tud érdekelni a szavazásból.

2017. szept. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Minden magyar ember.
2017. szept. 10. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%

"pláne most ezzel a Ron Werberrel"


Hát én nemtom ki eza málészájú, de eléggé korcsos neve van.

2017. szept. 10. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

A Jobbik nekem túl szélsőséges. Utáld a cigányt (a legnormálisabb egyéni vállalkozóm, akit könyvelek, cigány. Tudja, hogy kétszer annyit kell letennie az asztalra, mint másnak, hogy elismerjék, hát megteszi). Míg a szomszédom nem cigány, egy alkesz, naplopó féreg. Nekem a származás nem érdekes, utálom, ha ez alapján ítélnek.


Büntetné, aki nem dolgozik. Aha. Hogyan oldaná meg a teljes foglalkoztatást?


Baj van az eü-ben, oktatásban. Terve egyikre sincs...


Pont arra épít, mint Orbán. Mindig van kit utálni, ha ellenük cselekedsz (vagy legalább ígéred), az ikszet jelent a papíron.

2017. szept. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

A Jobbik valahol ott tart közgazdasági hozzáértésben, hogy fel kell emelni a minimálbért 300 ezer forintra és akkor mindenki jól fog élni.


Szerinted?

2017. szept. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem jó alternatíva a Jobbik, de ha nem fog össze a többiekkel mint 2014-ben, akkor úgyis marad minden a régiben, sokra mentünk vele.
2017. szept. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!