Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi kellene ahhoz, hogy a...

Mi kellene ahhoz, hogy a Jobbikra szavazz jövőre?

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell ahhoz már semmi hiszen minden indok megvan már rá. A politikai elit nemzetvesztő politikája, cigánybűnözés, zsidó gyarmatosítás stb.
2009. márc. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
43%
Hogy a jobbik jelöltjei legalább professzori címmel rendelkezzenek, és értsenek pl a közgazdasághoz. Mert jelenleg ha így marad akkor el se megyek szavazni. Fidesz vagy MSZP, ugyanolyan ostoba banda mind a kettő:(
2009. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

Az első válaszoló miért lett lepontozva?


Azért tettem fel a kérdést, mert a jelenlegi politikai "elit" mind lejáratta már magát, és bebizonyította, hogy csak a saját érdeküket nézik. A Jobbiknak kiváló programja van, valamint egy miniszterelnöknek alkalmas jelöltje. Lehet, hogy ők se jobbak, de ha választani kell két hazug önző párt, valamint egy új, tiszta, de még nem bizonyított párt között..szerintem négy évet megérdemelnének, hiszen nincs jelenleg alkalmasabb párt.

2009. márc. 13. 16:37
 4/63 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak jövőre. Idén is lesz EP választás és a Jobbik jelöltje Dr. Morvai Krisztina aki az ELTE Állam- és Jogtudományi Karán szerzett diplomát 1986-ban cum laude fokozattal. Egy évig ügyvédjelölt volt a Pest Megyei Ügyvédi Kamara alkalmazásában, majd bírói szakvizsgát tett. 1987-től mind a mai napig az ELTE Állam- és Jogtudományi Kar Büntetőjogi Tanszékén tanít, jelenleg docensi beosztásban. 1989-ben Londoni Egyetem Kings College Jogi Karán tanult, ahol a Master of Law (LL.M) tudományos fokozatot nyerte el. 1993-94-ben az Amerikai Egyesült Államokban, a Wisconsini Egyetem (Madison) Jogi Karán tanított, 1995-ben az évet Strasbourgban töltötte, ahol az Európai Emberi Jogi Bizottság jogászaként dolgozott. 2003-ban kapta meg a PhD fokozatot, disszertációját a családon illetve párkapcsolatokon belül elkövetett erőszakos bűncselekmények büntető anyagi és eljárásjogi, valamint kriminológiai összefüggéseiről írt. 2002-2006 között az ENSZ CEDAW bizottságának tagja volt.


Megfelel kedves 2. kommentező?

2009. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
88%

Tanulmányai, könyvei

A sértettek támogatása a büntetőeljárásban. Rendészeti Szemle. 1991/2.

Emberi jogok, jogállamiság és a „visszamenőleges” igazságszolgáltatás. Jogtudományi Közlöny. 1992/2. 62-71.

Continuity and Discontinuity in the Legal System: What it Means for Women. UCLA Women’s Law Journal. 1994/1.

Gender Discrimination – Related Cases Before the European Commission and Court of Human Rights. = Promoting Human Rights and Civil Society in Central and Eastern Europe. 1995.

What is Missing the Rhetoric of Choice? UCLA Women’s Law Journal. 1995.

A nemek közötti esélyegyenlőség – a diszkrimináció tilalma. = Egyenlő esélyek és jogharmonizáció. A nemek közötti megkülönböztetés tilalma a nemzetközi kötelezettségek tükrében. Szerk.: Gyulavári Tamás. Budapest, Munkaügyi Minisztérium Egyenlő Esélyek Titkársága – Integrációs Stratégiai Munkacsoport, 1997.

Magánügy-e a feleségbántalmazás? Belügyi Szemle. 1998/3. 55-71.

Terror a családban. A feleségbántalmazás és a jog. Budapest, Kossuth Kiadó, 1998.

Család, állam, előítélet. Fundamentum.1999/4. 109-112.

A „gyermekekkel szembeni rossz bánásmód” (erőszak, elhanyagolás, visszaélés) Magyarországon az ezredfordulón – büntetőbírósági ítéletek tükrében. Collega. 2002/3. 13-20.

KITTI Rettegés és erőszak – otthon Rejtjel Kiadó – ISBN 9637255095

Magunkfajták - Morvai Krisztinával beszélget Kovács Zsolt - Kairosz Kiadó, 2008

2009. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
81%
Tökmindegy, csak ne a Fideszre vagy az MSZP-re kelljen szavazni. Elég volt a balhékból, amiket ez a 2 párt gerjeszt az országban, pusztán azzal, hogy léteznek és léteznek az elvakult követőik. Náluk bármelyik jobb, ha elhozza végre a békét és nyugalmat.
2009. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
36%
Én nem szavazok senkire,elég volt a politikusokból.
2009. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
44%

85%-os: ez csak egy ember. Plusz én is egyetemista vagyok, és hidd el, tapasztalatból beszélek, amikor azt mondom, hogy a legnagyobb doktoranduszok között is vannak olyan sötét alakok, hogy hihetetlen. Sajnos a címek nem garantálják sem a tényleges intellektust, sem a józan belátást.


Ami meg magát a Jobbikot illeti, velük se lennénk előrébb. Bármelyik párt, amelyik túl nagy mértékben épít a nacionalizmusra, már alapból elcseszi a dolgot. Ez az igazán rossz, hogy jelen helyzetben tényleg igazából nincs kire szavazni.

2009. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
78%
Szavazok és a Jobbikra, hátha hoz változást és hátha meglátják a törvényhozók is, hogy ami most megy az tarthatatlan... A jobbiknak lenne 4 év kormányzása, kivezetnék az országot a szarból
2009. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%
86%-os. Én is Egyetemista vagyok. Nem azért szavazok rá mert van mindenféle papírja. azt hogy mije van a 2. kommentre írtam azért , hogy ne higyjék azt hogy a jobbikban hozzánem értő emberek vannak. És tény Hogy Viktória is csak egy ember, de ha megnézed a megnyilvánulásait akkor szerintem te is belátod hogy sokkal többet tesz majd az országért az EP-ben mint most pl Mohácsivész Viktória akinek annyiból áll a tudománya, hogy: rásszista magyarok jajjsegíccség.
2009. márc. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!