Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lett a rendszerváltó...

Hogyan lett a rendszerváltó nemzeti hazafi Fideszből a prolik pártja?

Figyelt kérdés

Régen Fidesz volt a nemzeti hazafi keresztény rendszerváltó. Akik győzedelmükkel meg akarták mutatni mire képes a magyar nép. Mostani Fidesz lesüllyedt prolik értelmi szintjére, mondhatjuk prolik pártja lett. Nem tudnak érvelni, csak a saját igazuk számít pl:soros/brüsszel/libsik a hibás. Csak nekem lehet igazam, mert mindenki hazudik. Mindenki hülye, csak én vagyok helikopter. Gyerekes dedós szintű kommunikáció pl.plakáttal,reklámmal: üzenjük brüsszelnek,soros ne nevessen a végén. Nem szeretik, a másképp gondolkodókat. Aki más kép gondolkodik csakis hazaáruló, magyargyűlölő, sorosbérenc, libsi lehet. Mindig kell nekik egy ellenség, akit gyűlölni és hibáztatni lehet,mert a magyar sosem hibás. Gonosz nyugat gyűlölködése. Jóságos oroszok istenitése(Putyin imádat). Isteníti a kommunizmus és nácizmus. Mert nekem JÁR mentalitás. Álszent turbómagyarság..még sorolhatnám.

Mi történt Fidesszel? Hová tűnt a régi Fidesz?


Egyébként semmilyen párthoz nem tartozók.



2017. szept. 11. 09:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

#9


Egy normális érv alá van támasztva valamivel. Ennyi erővel írjuk le azt, hogy Hitler orosz volt, de nem támasztjuk alá semmivel.

2017. szept. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Írod ezt 67% úgy hogy bármit is alátámasztottál volna érvvel.


Bagoly és veréb esete.


Én is kíváncsi volnék a te érveidre.

2017. szept. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
11: Nálad a gond, hogy hiába támasztanánk alá bármivel, te azt nem fogadnád el. Te csak azt fogadnád el, ami a te igazadat bizonyítja, akkor meg minek erőlködjünk?
2017. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

68% nem is tudom ki a veréb meg a bagoly am meg nyugati manipulált sajtó? komolyan azzal akarsz bizonygatni

ennyi erõvel megmagyarázzák hogy amerikából miért van kiutasítva az aki több éve ott dolgozik és európa miért fogadjon be migransokat jah bocs tényleg van ilyen

2017. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"Régen Fidesz volt a nemzeti hazafi keresztény rendszerváltó. "


1990-ben a Fidesz, a mai narancsos szóhasználattal "balliberális" párt volt, az SZDSZ ifjúsági tagozatának számított, semmi köze nem volt a nemzeti keresztény vonalhoz.


"Mostani Fidesz lesüllyedt prolik értelmi szintjére, mondhatjuk prolik pártja lett. "


Orbán rájött, hogy a 3 millió nyugdíjas szavazatát kell megszerezni, azzal lehet választást nyerni. Erről szól a történet, semmi másról.

2017. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
14: Előbb írd le úgy, hogy meg is értse az ember mit akarsz mondani.
2017. szept. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
érted te azt.. nem vagyok papagály
2017. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

#12


Pont erről írtam. Ha én nem támasztok alá valamit érvekkel, de nyitott vagyok egy vitára érvekkel, akkor gyorsan azzal kell kihúzniuk magukat, hogy úgy sem győznének meg. Honnan tudják? Ha pedig megítélnek 2-3 hozzászólásból, akkor nem normálisak. Egyébként akik felőlem hiányolják az érveket, azoknak az nem baj, hogy a kérdező semmit nem támasztott alá semmivel. Kettős mérce és elfogultság...ezek nagyon goromba dolgok.

2017. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

#13

Honnan tudod? Nem is ismersz. Csak egyszerűbb ezt így leírni, mint beleállni valamibe, ami egy dolog normális megvitatása.

2017. szept. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

17: papagáj. Nem papagály, papagáj.


19: Onnan tudom, hogy sokszor találkoztam már hozzád hasonlóval. Ott is bármit lett linkelve nem fogadta el bizonyítéknak, még akkor sem, ha az általa preferált oldal írta. Sajnos az a baj, hogy még az írási stílusotok is hasonló, így egyből tudja az ember kivel érdemes vitázni és kivel nem.

2017. szept. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!