Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hallottunk még...

Miért nem hallottunk még ilyet minisztertől?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet hallani soha, egyik miniszter szájából sem, hogy:

Tisztában vagyok vele, hogy sokan nem kedvelnek, vagy a módszereimet nem kedvelik, de az ország jelen állása szerint muszáj 'más' területeket figyelembe vennem, és kénytelen vagyok bizonyos szankciók bevezetésére. Tudom, hogy ez sokakban ellenérzést válthat ki, de mindenkit arra kérek, hogy higgyen bennem, és amennyire tud, elfogadásával támogassa a sikeres kormányzásomat, hogy Magyarország újra egy élhető ország legyen.



2017. szept. 13. 06:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert Magyarország túl gazdag ahhoz hogy bármit is be kelljen vezetni muszájból, azzal meg mégsem állhat oda, hogy bevezetjük mert többet szeretnénk lopni.
2017. szept. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én mintha hallottam volna valami ilyesfajtát minisztertől,igen-igen régen.Sajnos már nem emlékszem,ki és mikor és miről beszélt.De úgy,emlékszem volt ilyen,komolyan mondom.

Mindenesetre, a kérdésed azt sugallja,neked ellenszenves a politika.

2017. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Mintha azért Bokros-tól hallottunk volna már ilyet, de hát a jó magyar ember nem szereti az igazat hallani, jobban kedveli az elámító hazugságot (pl. rezsicsökkentés, Soros, migráns).
2017. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem használják már, mert nemzedékek nőttek fel ettől a mákonytól elbódulva: most meghúzzuk a nadrágszíjat, de majd jobb lesz. ŐK már bedőltek a sírba, nem tudták kivárni. De egy országnak a JELENBEN kell élhetőnek lenni, mert jelenben élünk.
2017. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4: az mind szép és jó, de egy miniszter akkor lenne igazi miniszter, ha azokat az embereket is észrevenné, akik utálják, és ki merne úgy állni a közönség elé, hogy nyíltan kijelenti, hogy tisztában van ezzel, és nem csak azokat veszi észre, akik nyalják a seggét, a többit meg lenézi, mint aki amúgy jól végzi dolgát, és nem érti mi baja van az embereknek
2017. szept. 13. 10:34
 6/11 anonim ***** válasza:

En ennek a fajta oszintesegnek orulnek, de sajnos ez egyenlo a politikai ongyilkossaggal, mert a tuloldal azonnal lecsap ra.


Amikor Gyurcsany elmondta a hires "hazudtunk ejjel nappal" szoveget, azt gondoltam, na vegre! Valami talan elkezdodik valami. De latjuk mi lett belole.


(Mielott barki felreert, Gyurcsany-t meg Orbannal is kevesebbre tartom, nem ot akarom hypeolni)

2017. szept. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mert aki a magyar politikában érvényesülni akar, az nem mondhatja azt amit gondol. Azt kell mondania, amit az emberek hallani akarnak.
2017. szept. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bajnai ilyesmit mondott, amikor azt mondta, hogy "fájni fog", amiket bevezet.
2017. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ilyet már mondott Gyurcsány..jó persze nem pont ezekkel a szavakkal, de hát a birkák az emberi szót azt nem értik....
2017. szept. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A magyaroknak nem ilyen szövegre van szükségük. Nekik édes hazugságokra és álomvilágra van szükségük.
2017. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!