Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről a dalról?

Mi a véleményetek erről a dalról?


2017. szept. 19. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Primitív szutyok.
2017. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Én azt hittem a kormánypropagandánál nincs lejjebb, most látom, hogy van. Zeneileg amúgy nem lenne szerintem rossz. De sok mondanivalóját nem látom. Ellenben jó lóra tettek, ezt legalább sokan meg fogják hallgatni...
2017. szept. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Nekem az a véleményem erről a dalról, hogy el kéne már húzni ebből az országból a pics... Brüsszel irányába.
2017. szept. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
#3 és mi tart vissza?
2017. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
3-as, hajrá!
2017. szept. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Hogy mi tart vissza? Az anyanyelvem, rokonok és másfél emberöltőnyi emlék.
2017. szept. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
#6 akkor meg miért szajkózod azt hogy elkéne húzni ha nem akarsz ez ellentmondás nem gondolod?
2017. szept. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hájaaa ***** válasza:
26%
Miután az Echo tévében is benn voltak nyilatkozni, asszem nincs több kérdésem. Lesz majd egy-két fellépésük a fidesz gyűléseken és ennyi. Hajrá, lehet ákos még belőletek
2017. szept. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6


Akkor ez az így jártál tipikus esete

2017. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

A dalt nem minősíteném.


off!

"Nekem az a véleményem erről a dalról, hogy el kéne már húzni ebből az országból a pics... Brüsszel irányába."

Erre oda lehet vágni, hogy menj, de nem ez a megoldás! Sem elmenni nem kellene, sem azt mondani, hogy menj!


"Hogy mi tart vissza? Az anyanyelvem, rokonok és másfél emberöltőnyi emlék."

Akkor azt hiszem nincs kérdés! Tudom, hogy nehéznek (kilátástalannak) tűnik, de tenni kell azért, hogy "élhető" legyen az ország. És sajna ezt is "lentről" kell kezdeni.

Nem csak a politikusokkal van baj, az alapvető probléma emberi! A 40+ év átkos több kárt okozott mint az azt megelőző 1000 év! Agymosott, irányítható, naív polgárokkal van tele a "busz". Akik egy tantuszért egymásnak fordulnak. Amíg ez nem változik nem lesz jobb az élet!

2017. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!