Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán azt nyilatkozta, hogy...

Orbán azt nyilatkozta, hogy 2030-ban lehagyjuk Ausztria gazdaságát. Ez nooormális?

Figyelt kérdés
Szerintetek hazudik, vagy elhiszi amit mond? Tévképzetei vannak, vagy reálisan látja szerintetek a világot? Hisztek neki, bíztok benne?

2017. szept. 21. 11:09
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
26%
2020-ban már lehagyjuk, csak szavazzatok a Fideszre 2018-ban! Kampány indul.
2017. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
84%

"igen a szent orbán megállította brüszelt most sorossal bírkózik :D"


igen, most pedig Ausztriának üzent hadat :D Elmebeteg ember...

2017. szept. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
A gazdaságát lehet,de a béreit nem...xD
2017. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

""A béruniós ötletet kiröhögték, erre ígérnek olyat, ami tényleg soha nem fog megvalósulni."

A bérúnió nem Vona Gábor ötlete volt?"

- Ebben igazad, van, csak nem megy a szövegértelmezés, okostojás! Így nem nehéz fideszesnek lenni! Jobbik kezdeményezi, Fidesz kiröhögi, mert irreális, Orbán meg is toldja.


""Orbán azt nyilatkozta, hogy 2030-ban lehagyjuk Ausztria gazdaságát."

Mikor és hol nyilatkozott ilyet? Mellesleg az még 13 év, lehet, hogy igaza van. Ki tudja mi lesz 13 év múlva."

A velencei Fidesz-frakcióülésen.

[link]

Persze az is meglehet 13 év múlva, hogy Orbán fizet nekem egy lottót, én megjátszom, és megnyerem a főnyereményt, ami 3000 milliárd. Minden lehet, csak az esélye elenyésző.

Korábbi hozzászólásomban pedig kifejtettem, hogy miért kevesebb az esélye az eddigieknél is annak, hogy megelőzzük Ausztriát.

Egyáltalán örüljünk, ha két éven belül nem előz meg bennünket Románia, pláne ha 2030-ig. Ahogy elnézem, ez se reális.

2017. szept. 21. 17:00
 25/37 A kérdező kommentje:

De védjétek csak a mundér becsületét!

https://www.youtube.com/watch?v=SmiJZcXstb4

:D

2017. szept. 21. 17:02
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondta hogy jobb lesz az életszínvonal hanem azt hogy több és nagyobb lesz itthon a gazdasági mutyi mint Ausztriában. Magyarul ezt jelenti.
2017. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

"hogy Orbánnak higgyek, akinek jelenleg van rálátása a dolgokra, az ország helyzetére,"


Na itt hangosan felnevettem. Nem rémlik, hogy nagyon találkozna választókkal.


Egyébként meg értem ezt a 2030-at, de azért azt is vegyük figyelembe, hogy az idő nem áll meg Ausztriában sem és ők jelenleg gyorsabban fejlődnek már egy eleve magasabb szintről. Szóval ennek fényében elég érdekes kijelentés ez. De azért is mond ilyeneket, mert ugyan ki fog erre emlékezni 13 év múlva. Pláne számonkérni...pf ugyan már. Emlékszek én olyan kijelentésére is, hogy 2011-ben itt euró lesz forint helyett...

2017. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
88%

2030-ra inkább Bulgária fog minket lehagyni,és mi lehetünk a legszegényebb EU tagország.

Ez reálisabb:D

2017. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

jaj viktorka nem adott a doktorbácsi gyógyszert?


a diktatúrád alatt még romániát se érjük utól te meg AUSZTRIÁT akarod lehagyni ?


korrupcióba, lopásba, hűtlen kezelésbe, mutyiba, gyűlöletpropagandába már a 2878 as Ausztriát is lehagytuk

2017. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a 2030-as arról szól, hogy addigra lesz ő nyugdíjas, és életében nem dolgozott ő még semmit se. Egyetemről egyenesen a parlamentbe ment melegíteni a seggét, és azóta mást se csinál. Lopáson kívül máshoz nem ért, és ráadásul sok bűnének el kell évülnie. Persze azért kell Polt Peti cimbora segítsége is.
2017. szept. 22. 10:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!