Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy Orbán Viktornak...

Igaz, hogy Orbán Viktornak mentális zavara van?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezt, így pontosan senki nem tudja megmondani, de arra van bizonyíték, hogy Ausztriában volt elmegyógyintézetben? És ha tényleg van, akkor mi lehet? Pszichotikus zavar?

2017. szept. 1. 22:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
69%

igaz


én még arra is emlékszem, amikor 2002-ben megbukott, hogy nem tudta a beszédét megtartani, rendesen elájult sokktól


mellesleg 2002-ben hasonló volt a helyzet abból a szempontból, hogy mindenki fidesz győzelmet várt, még medgyessy, horn gyula, kovács lászló , kuncze is


meglepetésként érte őket, mert nem kormányzásra készült az mszp

2017. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Úgy nyalogatja a száját, mint valami gyíkocska. XD
2017. szept. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nos, erre én is emlékszem (2002).

Amúgy, morálisan ez hogy ítélhető meg? Természetesen egy civil esetében, ez magánügy, de a miniszterelnök esetében is? Minden pszichiátriai kórkép befolyásolhatja a döntéshozó képességet.

2017. szept. 1. 22:21
 4/17 anonim ***** válasza:
21%

Attól, hogy 2002-ben volt valami baja az nem determinálja azt, hogy most 2017-ben akármi problémája is legyen. Én is voltam nagyon beteg régebben, meggyógyultam és most itt vagyok egészségesen. Ha volt is elmegyógyintézetben az nem kizáró ok egy választáson sem.

Mondok neked valamit, amit jobb ha megjegyzel, minden embernek megvan a maga keresztje. Jobb lenne ha megtalálnád a sajátodat és azt cipélnéd, nem pedig a másét.

2017. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hú ha, ne menjünk le ilyen erkölcsi mélységekbe. Nem akarom vinni, sem a miniszterelnök, sem senki más "keresztjét"! Amúgy, ha ez megnyugtat, sajnos én is küzdök ilyen problémával, pontosan ezért tettem fel a kérdést (mert érdekel).
2017. szept. 1. 22:36
 6/17 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy pont amiatt jutott el odáig, ahol most van. Egy példával illusztrálnék: Ray Allennek, az nba (amerikai kosárlabda bajnokság) minden idők legjobb három pontos dobójának tartott játékosának ocd-je van (kénszerbetegség), és ő ezzel a betegségével magyarázza a tehetségét. De ugye pl. Einsteinnek is aspergere volt, és kimutatták, hogy a matematikai gondolkodásért felelős agyterülete fejlettebb volt az átlagosnál, egy másik agyterület rovására. Szóval ha Orbánnak valamilyen mentális abnormalitása van, attól még lejet hogy pont amiatt teljesít egy más területen kiemelkedően.
2017. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2017. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Lehetséges hogy depressziós de nem láttam az orvosi papírjait. Ha ausztriában lett volna gyógyintézetben akkor arról már tudnánk, csak mert egy két firkász ezt leírta nem kell elhinni mivel forrás erről nincs
2017. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%
Kétnaponta kitárgyaljuk itt egy-egy újabb kérdésnél, hogy paranoid skizofrén. Nyilván van az a pénz, amennyiért az orvosai ezt olyannyira diszkréten kezelik, hogy inkább popcornos vödörrel az ölükben nézik végig, ahogy tönkretesz egy komplett országot.
2017. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%
Nem unjátok még kérdező?
2017. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!