Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, hogy törölni akarják a Soros-terv szócikket a Wikipédiából?

Figyelt kérdés

[link]


Erről mi a véleményetek? Szerintetek van helye egy ilyen szócikknek egy online enciklopédiában vagy sem?



2017. szept. 21. 20:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
19%

Vicces ez a kettős mérce.


Soros-terv nincs, és nem is volt soha, de "a maffiakormány agymosó és hazug propagandahadjárata" az természetesen vérkomoly és valós.

2017. szept. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%
Mivel benne élünk 41 százalékos, így látjuk. Én például látom az oktatás helyzetét belülről, míg a FIDESZ minden szépet és jót hazudik róla.
2017. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
83%
#11 Mivel ez a valóság, vagy talán nem vetted észre az utóbbi években a gazdáid undorító plakátjait?
2017. szept. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
21%
nekem nem soros a gazdám, és igen észrevettem az undorító propagandáját
2017. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
21%

"Én például látom az oktatás helyzetét belülről"


gondolom a magyar bálint rendszer az neked tetszett, amikor nem szabadott megbuktatni az írástudatlan cigányokat, hogy aztán a társadalom egy felsőbb körére hárítsák át a cigányok írástudatlanságát

(például)


ne vicceljünk már, hogy a fidesz oktatáspolitikája rosszabb, mint a szociéké volt


azt meg ne várjátok hogy itt svéd oktatás lesz, magyar pénzből, magyar emberanyagból

2017. szept. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
59%
14. Igaz a tiéd Orbán és kompániája.
2017. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
16%

ez a valóság sorostetű :D


bántom a kedvenc cigányaidat?

2017. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
27%

nem lehetne kevésbé személyeskedő a "demokratikus oldal"

teljesen nyugodtan és világosan kifejtettem a véleményem a balereknek meg csak sértegetésre futotta "gazdádozásra" stb

2017. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
70%

Ez a teljesen nyugodt és világos?


milyen lehet ha mérges vagy?

Akkor már egyből baltával mégy neki valakinek? Mert az ilyen szintű alpári hőbörgés után már a tettlegesség jön.

2017. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
#21 Megértem hogy zavar téged a személyeskedésük, de attól még ne nevezzük tetűnek a másikat!
2017. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!