Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bojár Gábor milliárdos egymill...

Bojár Gábor milliárdos egymilliót adományozott a kormányváltást támogatandó? Nem sóherség ez?

Figyelt kérdés
[link]

2017. szept. 23. 00:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha fontos neki, akkor hogyhogy egymilliót adott? Bármelyik alkalmazottjának ez 1 vagy kéthavi fizetése. Ha úgy gondolnám érdemes adni, akkor én is simán feláldoznám ilyen célért kéthavi fizetésem, abba nem halok éhen. Ez a milliárdos meg ennyit ad nekik, és az újságok még le is köszlik? Ha én adnék ennyit biztos nem közölnék le az újságok, ez röhej.
2017. szept. 23. 00:08
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

mert nem akart költeni csak a nevét adta hozzá mint amikor a sztárok fotózkodnak az etiópokkal szenegáliakkal aztán visszaszálnak a helikopterbe

csak megakarta mutatni hogy ott van az ügyön de amúgy komolyabb kockázatot nem vállal

2017. szept. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%
Amikor egy pénzzel jól gazdálkodó, gazdagabb ember nyíltan vagy kevésbé nyíltan támogat egy pártot vagy politikai irányzatot, akkor bennem mindig felmerül, hogy ez most csakis valamiféle befektetés lehet neki, ami majd megtérül, amikor kér valamit Virág elvtárstól...
2017. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Egyrészt, ha ennyit keresne havonta az alkalmazottjainak a jelentős része (azt hiszem így kell érteni azt, hogy bármelyik alkalmazottja), akkor rég nem lenne már milliárdos. Másrészt te pontosan mennyit is adományoztál a célra?


Egyébként az sokkal jelentősebb dolog, hogy névvel felvállalva tesz ilyet, hiszen ezzel jelentős hátrányba is kerülhet, ha állami megrendelésre vágyna éppen.


A cikket nem olvastam el, elvből nem olvasok már 444-et.

2017. szept. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"többet is adna, ha az új pártok összefognának"


Ezért. Csak el kéne olvasni a cikket.

2017. szept. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kiváncsi vagyok mire gondolt "apátia" címszó alatt


gondolom nem arra, hogy aki 150 nettót megkeresett azt a rendszer kinevezte gazdagnak és progresszíven nyúzta, és menekült a képzett munkaerő nyugatra


bojár gábor gondolom abban reménykedik, hogy a ballibek "XXI. századi" módra majd úgy bánnak a magyar állammal, mint egy kockázati tőkealappal, és finanszírozzák az ő halva született "startup" ötleteit

2017. szept. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Egyrészt, ha ennyit keresne havonta az alkalmazottjainak a jelentős része"


Egy programozó egy tech cégnél simán keres 500ezret, az kb. az alsó határ.


Ami engem illet én soha nem kerestem ennyit, de mindig a fizetésemhez mérten adományoztam. És most elég szerencsés vagyok, mert éppen pár hónapja van egy munkám amiben kétszer annyit keresek mint eddig, és én a megnövekedett fizetésemből adományoztam. Nem a Momentumnak, mert bár az elején szimpatizáltam velük, de volt néhány húzásuk, ami nagyon nem tstszett. De a kérdésem nem a Momentumról szólt, hanem úgy általában, hogy miért kell megírni azt, vagy miért büszke valaki arra, hogy még egyhavi fizetését se adja oda egy neki nófontos célnak? Annak idején Széchenyi, ha jól tudom 1 éves fizetését adta oda.

2017. szept. 24. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!