Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gazdagok, nem szégyenlitek...

Gazdagok, nem szégyenlitek magatokat néha?

Figyelt kérdés

Amikor ti a mercikkel meg a bmwkkel járkáltok a városban, akkor más meg alig bírja az albérletet fizetni vagy éppen élelemre, de az is a legolcsóbb fajta. Nem szégyenlitek magatokat, hogy amikor megjönnek a csekkek, rá van írva, hogy mennyivel támogat bennetek a kormány, miközben éltek mint hal a vízben. Gazdagok, nektek mi szükségetek van a rezsicsökkentésre? Nem inkább abból a pénzből a szegényeket kéne támogatni, mit gondoltok?


(Igaz egy szegény embernek is segítség a rezsicsökkentés, de ez 1-2000 forint havonta, nem sok. Viszont a gazdagok nagy házzal, úszómedencével sokkal többet takarítanak meg. Nem tudom, hogy nem kínos ez nekik, hogy ilyen könyöradományt elfogadnak a kormánytól, miközben más sokkal inkább rászorulna a segítségre.)



2017. szept. 27. 20:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
78%
Wartburgot mindenkinek!
2017. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%

Fizetek elég adót, amiből lehetne támogatni a szegényeket.

Jahogy azt a kormány lenyúlja... hát akkor becsületes emberekre kell legközelebb szavazni...

Jahogy eljárni szavazni már büdös, oh sorry....

2017. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
90%

Jaja, a gazdagoktól mindent el kellene venni és odaadni szegény munkakerülő szegényeknek.

Hát hogy várják el tőle, hogy 2017-ben legalább írni-olvasni tudni kellene?

2017. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 hájaaa ***** válasza:
89%
Internetre telik mi? Pedig ebből a pénzből adhatnál a hajléktalanoknak 2heti ételt te GAZDAG
2017. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
72%
mercivel meg bmw-vel a prolik meg max a számlagyárosok járnak. Be sem ülök egy olyan ganéba.
2017. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%

Miért nem fogjátok fel, hogy nem az az igazság, hogy a kormány azt jutalmazza aki kevesebbet vagy kisebb hatékonysággal dolgozik.


Én abszolút a csóró kategóriába tartozok, de kiborít amikor ilyen sült bolondokat látok akik másokban keresik a saját életképtelenségük okait.

2017. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
79%

Ki mit tett a szegénységéért?

Mert gondolom azt hiszed, hogy "kőgazdag" semmit.

Nem tanult, nem is dolgozott, nem is kockáztatott, nem vállalt felelősséget stb.:

2017. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

Azért a gazdagokat két felé kellene osztani. Azokat akik a túlárazott politikusoknak visszaosztott hulladék minőségben elkészített állami megrendeléseken gazdagodtak meg börtönbe kellene zárni addig amíg vissza nem adják az jogtalanul kapott pénzt.

Aki piaci viszonyok között a tudása, tehetsége, szorgalma által gazdagodott meg arra pedig példa ként fel kellene nézni.

2017. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
14%
Lehet lekádáristázni a kérdezőt (tulajdonképp egész jó karikatúra lenne) de nem ér elterelni attól, hogy minden joga van felháborodni bizonyos történeteken. Rá csapták az alsóbb rétegek orrára a kaput minden módon az elmúlt időkben, évtizedekben is akár.
2017. szept. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
90%
Egy targoncás csávó vagyok, annyit melózok túlórázok, hogy néha elgondolkodok azon, hogy jobb lett volna továbbtanulni vagy volt osztálytársammal bizniszelni. A szürke életet választottam, épp kijövök Swifttel járok és nézem, hogy milyen jól meg a főnöknek, nem irigyelem mert tudom, hogy Ő jókor volt jó helyen. Van akinek ez nem adatik meg bárhogy is törekszik, én mondjuk megragadtam, de van rá példa, erre a törekvéses cuccra. Meg lehetne fordítani a kérdés, és mi átlag emberek nem szégyenjűk magunkat, hogy minden ótvar munkát elvállalunk? De csak nincs más mert akkor elúszna az eddig felépített valami. Ez a sorsunk, nem mást kell hibáztatni. Azért szégynje magát mert bejött neki az élet? Inkább örüljön, és üljön bele abba a Mercibe csak le ne szorítson az úton ha szabályosan közlekedek és ne zavarjon el a parkolóból amikor eszek a kocsiba... mert megesett már.
2017. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!