Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Elűzték szeretett polgármeste...

"Elűzték szeretett polgármesterüket is, annyira félnek a migránsoktól" (? )

Figyelt kérdés

[link]


Azon gondolkozom ez a videó remélem nem komoly.


2017. szept. 29. 09:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos teljesen komoly és a legtöbb vidéki kisvárosban, faluban ez a hangulat, köszönhetően a propagandamédiának.

Elég szomorú.


A polgármester pedig tizenvalahányévnyi munka után pedig belátta, hogy menthetetlen a falu ebben a morális csődben.

2017. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Én egyszerűen nem tudom elhinni azt, hogy így ki lehet mosni az emberek agyát...mert nyilván migránst még egyikük se látott és meglepő, hogy 2 ember beszél pártatlanul, abból az egyik roma.
2017. szept. 29. 10:06
 3/28 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem ez a falu magánügye ha az emberek nem akarják akkor semmi értelme a félelmük egyrészt jogos tény és való ahol menekültek vannak ott problémák is (nem kormánypropagandából tájékozódok mielőtt még nekem ugorna valaki)

A polgármester lemondásának valódi oka nem derült ki de valószínűnek tartom hogy a panzió tulajdonosával jóban volt és nem akart ellene intézkedni

2017. szept. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

"Szerintem ez a falu magánügye"


Ezzel teljesen egyetértenék. De mégse. ennyi erővel minden falu és város éljen zárkózottan.


"a félelmük egyrészt jogos"


miért? Hány migráns jelentkezett, hogy ott akar élni?


"tény és való ahol menekültek vannak ott problémák is"


Nem feltétlen. Én Münchentől élek 35 km-re, itt ahol élek 12 km-re nem egy konténerszálló van. Semmi gond nincs senkivel, a közbiztonság ugyanolyan, mint 2-3 éve.


"a panzió tulajdonosával jóban volt és nem akart ellene intézkedni"


Lehetséges. De az is, hogy ennyi embert képtelenség úgy uralni, hogy közben csak a tv-ből, meg az újságból tájékozódnak, amik nem feltétlen mutatják mindig az igazat, vagy esetleg torzítanak rajta, vagy állandóan csak a rosszat mutatják.

2017. szept. 29. 10:30
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

A polgármester azért mondott le, mert a képviselő testület nem akarta feloszlatni magát. Két képviselővel nem volt hajlandó együtt dolgozni.

Legnagyobb probléma, hogy sokan csak a közmédiát tudják nézni, nincs egyszerűen más tájékozódási lehetőségük. Ők meg óránként egyszer legalább azt látják, hogy Soros meg a migránsok milyen rosszak. Meg ismernek valakit, aki ismer valakit, aki ismer valakit, aki egy ideig a menekültek között élt és, hogy megjárta.

2017. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

3-as:


Valóban a falu magánügye. De az már országos közügy, hogy miért lehet közpénzen így elbutatítani, elvadítani az embereket.


A panziós - gondolom 1-2 hétre - vendégül látott volna néhány menekültet. Ez hozott volna bajt a falu népére? Ott helyben megerőszakolták volna öv. Gyalus Károlyné született Derecskei Ilonka nénit és elhajtották volna a kecskéjét is?


Iszonyat a sötétség. És erről - ezegyszer biztosan - a kormányunk tehet.

2017. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Jól kiderül a videóból hogy azt sem tudták kik jönnek csak hogy "migránsok". Habzó szájjal gyűlölködnek...sőt még fenyegetnek is mást, most akkor kitől is kell félni? A migránsoktól vagy az idegbeteg tagoktól akik kereket is kiszúrnak? Én a másodikra szavazok.
2017. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Elnézést, a link lemaradt: [link]

Ebben írják le, hogy két képviselő miatt mondott le.

2017. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%
ui: illetve a Jobbik és a korábbi és mostani holdudvara.
2017. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Na hát itt a gond. Az ismerősöm ismerősének az ismerőse, vagy a rokonom lányának a második unokaöccse ezt, meg azt mondta. De a gondot én abban látom, hogy hány ilyen falu van még, akik így vélekednek, holott tulajdonképp fogalmik sincs arról miért is ezt gondolják. Csak mert "ezt hallottam", "ezt láttam a tv-ben". Ha nekik a tv azt adná, hogy minden japán yakuza azt is elhinnék.
2017. szept. 29. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!