Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én fideszes szavazóként...

Én fideszes szavazóként marhára unom már a Sorosozást meg a migránsozást. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés
Fidesz szavazókra lennék kiváncsi.
2017. szept. 30. 21:38
1 2
 11/19 Zápor 3.0 ***** válasza:
76%

Egyébként tényleg félelmetes, amilyen hatékonysággal fel tudta használni a kormány ezt az ősi "receptet".


Gyakorlatilag 100-ból 99 ember nem találkozott még keletről jött migránssal, de meg van győződve arról, hogy megerőszakolnak minden nőt, megölik a férfiakat, a gyerekeket meg megeszik... :)

2017. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
16%

"De akkor miért vagy FIDESZ-es szavazó? A lételeme a FIDESZnek, hogy minden mögé Sorost hazudja."


Mert hiszed vagy sem másból is áll a Fidesz nem csak ebből.Egykulcsos adó, család támogatás stb. 2010 ben és 14 ben meg híre hamva sem volt a migráncsoknak meg sorosnak mégis rengetegen szavaztak rá magamat is beleértve.

Ezt a sorosozást és migránsozást én is rohadtul unom de nem fogok másra szavazni mert az eddigi pozitívumait az ellenzéki pártok nyíltan el akarnák törölni.


Számomra a legfontosabb az 1 kulcsos adón kívül az hogy a társasági adót levették 9% ra

2017. szept. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én már nagyon régen kiábrándultam ezekből. Attól függőn 19-ben a fideszes polgármestert újra meg fogom szavazni, mivel ő jól végzi a dolgát, de a Viktátort nem támogatom jövőre.
2017. okt. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha annyira unnád nem írnál ki kérdést erről.
2017. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Én a migriket unom marhára.
2017. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"-Vegyék ügynökként nyilvántartásba a Soros szervezeteket.

-Csináljanak olyan szigorú bevándorlási rendszert, amin nem megy át senki és minden beadott kérelmet elutasítanak."



Korrekt felvetés.

2017. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
21%

"Gyakorlatilag 100-ból 99 ember nem találkozott még keletről jött migránssal,"


Nem elég a sok afrikai? Egyébként meg nem az a lényeg honnan jönnek, hanem hogy ne jöjjenek! Semmi keresnivalójuk itt!

2017. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Zápor 3.0 ***** válasza:
53%

"Nem elég a sok afrikai? Egyébként meg nem az a lényeg honnan jönnek, hanem hogy ne jöjjenek! Semmi keresnivalójuk itt!"


De akkor nyugatról se migráljanak ide, meg északról se. Meg a magyarok se migráljanak sehova. Mindenki takarodjon haza a saját országába, bújjon el egy nagy fal mögé, és rettegjen mindenkitől és mindentől... :)

2017. okt. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Tetteket várok én is a Fidesz-től. Azt amiért rá szavaztam/tunk 4 éve. Akkor is nagy volt a duma de vártam és vártam és azt látom hogy csak a nagy Fideszseggnyalók jutottak előrébb és én csak egyre lejjebb. Nem ezt vártam. Amúgy meg ha ennyire zavarja Orbán-t a Soros-Uniós terv akkor miért csatlakozunk és miért nem lépünk ki? Nagyon ellentmondásos nekem ez az egész. A többi párt meg egy kalap sz@r.
2017. okt. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!