Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek jártok szavazni 4...

Minek jártok szavazni 4 évente? Miben reménykedtek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 17:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Az ember megpróbálja megkeresni a legkisebbik rosszt.
2017. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Nem remenykedek. Szavazni se jarok legalabb 10 eve.
2017. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%

Abban, hogy akire leadom a voksom jobb irányba tereli a közösségem jövőjét.

Lehet itt állandóan sírni, hogy a politikusok mind lopnak de azért az elmúlt 26 évben láthattunk jobb és rosszabb időszakokat is, szóval talán mégse mindegy, hogy ép kik vannak hatalmon.


Arról nem is beszélve, hogy így nyugodtan járhat a szám ha valami nem tetszik, mert én megtettem ami tőlem telt.

2017. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Sikerült végre olyan kormányt választani, aki nem csak a saját zsebét tömi, hanem a miénket is.
2017. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Előbb ők is tegyenek értünk valamit amivel lényegesen jobb életet teremtenek anyagilag! A megélhetés legyen könnyebb!

Én úgy vagyok vele, hogy én miért adjak nekik ha ők sem adnak nekem!


Virítsd a lóvét! Vagy amilyen a mosdó olyan a törölköző !!!

Én miért tegyem milliomossá a szavazatommal?

2017. okt. 1. 18:05
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

"Előbb ők is tegyenek értünk valamit amivel lényegesen jobb életet teremtenek anyagilag! A megélhetés legyen könnyebb! " Ne azt kérdezd, hogy mit tett érted az ország, hanem azt, hogy te mit tettél az országért, hogy idézzek egy klasszikust.


"Én úgy vagyok vele, hogy én miért adjak nekik ha ők sem adnak nekem! " nélküled is megszavazzák, sőt ha senki se menne el akkor is elmennének a politikusok és megszavaznák ők saját magukat, aztán az nyerne akinek nagyobb a családja/baráti köre és kizárólag azt csinálná ami neki előnyös, mert ugye a nemlétező szavazói nem tudják felelősségre vonni vagy megbuktatni a következő választáson.

2017. okt. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Széllel bélelt válasz! Ha mindenki elmegy szavazni és nem válik be ti akkor sem tudjátok felelősségre vonni őket!

Most is azt csinálják ami nekik jó!

2017. okt. 1. 18:25
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
#7 ha nem tetszik amit csinálnak akkor nem szavazol rájuk, keresel jobbat. Komoly felháborodás volt pl. Gyurcsányék ellen 2010-ben, akkor az MSZP kapott 1 millió szavazatot míg előtte 2006-ban, 2002-ben meg 2,3 milliót.
2017. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
100%

Azzal hogy nem szavazol, azzal is támogatsz valakiket, azokat, akik ellen nem szavazol!

pl. most is jönnek majd a szavazatok a határon túli magyaroktól, mert nekik a gyerekeik kapnak évente 30 ezer forintot, iskolás, óvodáskorú gyerekeikre, ők biztos kérik majd ezt továbbra is.. így mennek szavazni. Viszont, ha nincs ellen bázis, akkor azzal, hogy nem mész, őket támogatod. :/

Plusz, jó lenne, ha maradna valami még Magyarországból, ami nem a gázszerelő nevén van (2017 márciusában már 120 milliárd volt az ismert vagyona). Hiszek abban,hogy ezt meg lehet állítani!

2017. okt. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
19%

Hogy a francul tamogatnek akarkit is nem szavazassal? Ha A sem kap voksot, meg B sem, es C sem, akkor adj mar egy ertelmes magyarazatot hogy megis ki a francot tamogatok a 3 kozul? Mert felolem az osszes politukos kezenfogva ugorhatna a Dunaba.

A hataron tuliak mar akkor kaptak tanszeres segelyt mikor meg szo sem volt szavazati lehetosegrol. Tudom mert szekely vagyok. Es kb 20 eve is mar adtak. Meg azt is hogy sokan nem jarnak szavazni, de ugye nektek ha egy ember elmegy, az mar az osszes hatarontulit jelenti. Fak logic.

Azt hogy a hataron tuliak szavazata igazabol francot sem er, ugy latom a sok elvakult politizalonak folosleges magyarazni.

2017. okt. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!