Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti visszakülditek a Nemzeti...

Ti visszakülditek a Nemzeti Konzultációt? (Soros-terv)

Figyelt kérdés
Az én véleményem az, hogy most is csak azt fogják nézni, hogy hány ostoba van, aki beveszi ezt a Sorosos mesét, és hány embert sikerült manipulálni :D Én ahogy megjön tépem össze, és megy a szemétbe :D

2017. okt. 5. 16:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
87%

Miért? Mi értelme van? Az egész csak egy propaganda, még a postaköltségre is kidobják az adófizetők pénzét?

A nemzeti inzultáció célja sohasem a közvélemény megismerése, hanem a közvélemény befolyásolása volt. KÖZPÉNZEN PÁRTPROPAGANDA

2017. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 A kérdező kommentje:
Pontosan. Ha létezne is ez a terv, akkor mit számítana, a konzultáció, meg a magyar emberek akarata? :D Az sem normális aki ezt elhiszi :D
2017. okt. 5. 16:19
 3/82 anonim ***** válasza:
84%

Egész biztos, hogy a kályhába fog landolni, irány a tűz!

Őcsényben keményen kihatott mindenkire az agymosás, az egész falu totál zombi lett az agymosás miatt, Orbán ennek meg tapsikol és örül, hogy a falu az ártatlan menekült kisgyermekek ellen van.

2017. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon fontos visszaküldeni a nemzeti konzultációt, hogy Orbánnak legyen a kezében POLGÁRI DEMOKRATIKUS FELHATALMAZÁS, hogy az EU-nak ellentmondjon a tárgyalásokon, amikor ránk akarják kényszeríteni a terrorista tömegeket !


Ezen gondolkozzatok el !

2017. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 anonim ***** válasza:
80%
Elrakom emlékbe, ahogy az előző is itt pihen a fiók alján.
2017. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
88%

Hoppá, most nézem már az interneten már kitölthető:


[link]

2017. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
88%
#4 Elgondolkoztam, és arra jutottam hogy hülye vagy.
2017. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
92%
Küldje vissza az aki elhiszi hogy érdekli őket mi van benne, eddig is volt olyan konzultáció amit már előbb "sikeresnek" és feldolgozottnak mondtak pedig még a postás ki sem vitte sok helyre.... Megy a kukába mint az előzőek, nem küldözgetem...
2017. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
90%

ma 16:24


Akkor küldd vissza, ha te tényleg ilyen ritka hülye vagy!

És te el is hiszed, hogy "1 millió" menekültet akar az EU "kényszerrel hazánkba telepíteni" és hogy biztosítson nekik "9millió Forintos segélyt"?

Ezt te el is hiszed?

Nem gondolod, hogy ez már durva túlzás a kormány részéről?

És mi arra a biztosíték, hogy egy ilyen kis sz4ros papír megoldja neked a problémát?

Ja, hogy Magyarországon a 10millióból, ha másfél millióan küldik vissza, az neked "98%-os történelmi siker" lesz? :D

2017. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
86%
Persze még a postára is sétáljak el, mi?
2017. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!