Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az jó lenne ha Fegyőr András...

Az jó lenne ha Fegyőr András lenne a miniszterelnök, egy koalíciós kormányban, Gulyás Márton pedig köztársasági elnök?

Figyelt kérdés

Szerintem ez a pozíció illene hozzájuk. Főleg a Gulyáshoz. Azon kevés emberek egyike aki képes mindig független maradni, és képes lehetne.

És ma ez kéne.

Azon kívül nagyon kitartó.


Fekete Győr András, pedig azért lenne jó mert a Momentumot azon kevesek közt tudnám sorolni, akik valami igazán újban gondolkodnának ha nem is tökéletesben. De pl az LMP-vel együtt tökéletesnek gondolnám.


Nem titkolom, nyílván Szél Bernadettet is bírnám, de kettejüket nem tudtam volna írni együtt.


És vele amugy?



2017. okt. 7. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne.
2017. okt. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

most ennyire h-lye lennél vagy csak trollkodsz? :D

bár a Fegyőr miatt inkább csak troll vagy.

2017. okt. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%

Mi újban gondolkodik a momentum? Nézd meg a honlapjukat már lassan választások de konkrét programot nem írt ki (márpedig akik új rendszert akarnak ahhoz terv is kell)


Csak gdp dobálózás mert szerintük ha nyugat ennyi meg annyi GDP-t áldoz erre meg arra akkor nekünk is ezt kell tenni, csak hogy elfelejtik hogy 30év lemaradással vagyunk a nyugati országoktól.

Az olimpiai nepszavazás után egyszerűen kimúltak volt egy megjelenésük akkor valami melegjogi aktivistát játszottak ami úgy hülyeség ahogy van mert az hogy valaki meleg a másik meg hetero annak a politikához semmi köze

2017. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Erős volt a cucc, kérdező? Nem kéne túladagolni...
2017. okt. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem értem a lenéző hangnemet.
2017. okt. 9. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!