Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek jó lenne, ha...

Bob76xd kérdése:

Szerintetek jó lenne, ha Schiffer András lenne Magyarország miniszterelnöke?

Figyelt kérdés
Ha ő lenne a magyar miniszterelnök, és nem olyan mint Gyurcsány, Bajnai és Orbán Viktor, akkor őt elfogadnám miniszterelnöknek. Ti mit gondoltok erről ? Csak azok válaszoljanak, akik egyet értenek Schiffer Andrással.

2014. nov. 26. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Schiffert értelmes és jóindulatú embernek tartom, legalábbis eddig ez jött le nálam vele kapcsolatban.


Abban viszont már nem vagyok biztos, hogy elég erős, szigorú és keménykezű lenne ehhez a feladathoz, márpedig olyan tetű, tahó és erőszakos emberek kezeléséhez, akik Magyarországon vannak vezető pozíciókban, kellenek ezek a tulajdonságok, különben gyorsabban széthordanak mindent, mint most Orbán alatt.

2014. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Schiffert én az egyik legnormálisabb politikusnak tartom, de szerintem sem lenne jó miniszterelnök, viszont belügyminiszternek megtenném.


Miniszterelnöknek én Ángyán Józsefet javasolnám

2014. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
nem lenen jó! nem akarom, hogy libsik akár egy poziciót is megkapjanak, azután meg pár fillérért eladják az egész országot a jenkiknek!
2014. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 MolotovPunk ***** válasza:

Véleményem szerint Orbánnál sokkal jobb lenne.

Értelmesebb is tőle jóval.

2014. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Orbánnál ki nem lenne jobb? Beültetek egy hajléktalant, még az is jobb lenne
2014. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindenben értek vele egyet, de inkább mint a leszerepelt libber-kapitányok a pártocskáikkal együtt ha a kettő közül kellene választani. (Ami még nem garancia arra, hogy az lmp-vel is nem faraghatnánk be.)
2014. nov. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jobbikosként semmi bajom Schifferrel (leszámítva, hogy ő sem mindig arról híres, hogy a problémák mögötti valós okokat kutassa), mivel szerinte egy témában mindenkit meg kell hallgatni pártállástól függetlenül.
2014. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ex-LMP-sként sok mindent tudok, és még többet azok, akik a közelében dolgoztak. Nem tartom jónak, bár tény, hogy a maga módján értelmes, de indulata politikában és a munkakapcsolataiban is, pedig az érzelmek inkább az "ágyba valók", (ahogy erre írta valaki már) a politikában racionalitás kell rövid-, közép- és hosszútávon.

Másfelől azért sem lenne alkalmas, mert az LMP kizárólag rendszerkritikusi szerepre van felkészülve, éppen ezért ez túl nagy falat lenne nekik.

2014. nov. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!