Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesten ma megválasztananán...

Budapesten ma megválasztananának Klaus Wowereithoz hasonló politikust?

Figyelt kérdés

Leginkább a homoszexualitásak kapcsán.


Mit szólnának hozzá az emberek?

Klaus 2001-ben lett Berlin polgármestere. Kampányában nyíltan vállalta azt, hogy meleg.


13 évig volt Berlin vezetője, ezután sem a nép váltotta le, hanem lemondott.


Ma Magyarországon erre lehetne esély?


Tegyük fel, hogy a pátja és a programja is közel áll az emberekhez.



2017. okt. 9. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Nem elég.


Szerintem egy zsidó tibeti kéne, aki transzvesztita, pedofil és meleg.

2017. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért reméltem, hogy egy picikét értelmesebb váladzok jönnek...
2017. okt. 9. 17:30
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Akkor egy értelmesebbet: végezze a dolgát jól, és a lőtéri kóbor kutyát nem érdekli, hogy kivel fekszik ágyba.


Mi közünk hozzá? Most komolyan, érdekel engem, hoyg mondjuk Tarlós vagy Demszky keféli - e otthon a kutyáját? Ki milyet szakít, olyat szagol, minket hagyjanak békén vele, magánügy.


Fel nem foghatom - jó értem én, Európa, másság, meg haladás - de fel nem foghatom mire jók ezek a "coming out" - ok. Kérdezte valaki, hogy homár - e a csóka?


De ha féltéglával veri a mellét, mer' hogy ő .uzi, akkor hazánkban nem lesz sikere - szerencsére, itt még vannak maradványai a normalitásnak és élni akarásnak.

2017. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sajnos még az
2017. okt. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sajnos még a homofóboknak is!
2017. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem láttuk a Tarlóst se még a feleségével. Kit érdekel, hogy ki kivel van, ha nem kérkedik vele?


Mellesleg a berliniek elég gyagyák voltak már 30 éve is, a rendőreik nem a rendőr munkában jeleskedtek, hanem cirkuszi mutatványokkal büszkélkedtek.


Ne importáljunk már minden feltűnőséget; mi baj van a Tarlósfélékkel?

2017. okt. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1-es, sokakat utálnak Európában a felsoroltak közül, de a tibetiekkel mi a bajod?
2017. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!