Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyűlüli Soros György...

Miért gyűlüli Soros György ennyire Magyarországot?

Figyelt kérdés

Nem elég neki amíg eddig csinált? Addig nem nyugdszik amúgy el nem pusztítja a volt hazáját :(


Vajon a holokausztos múlt miatt rágott be ennyire, vagy van valami célja vele?



2017. okt. 9. 19:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Troll kérdés remélem :D
2017. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem Soros György ivott a Sátán véréből és az annynira megrontotta őt, hogy a legkeresztyényebb ország ellen tör a Világon, tehát Magyarország ellen, ahogy te is írod.

Szerintem ez a leglogikusabb Magyar-ázat.

2017. okt. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
43%
Aradszki András ma a parlamentben azt mondta, hogy a rózsafüzér a legerősebb fegyver Soros ellen. Tehát nyilvánvaló, hogy Soros egy pokolból szabadult lény és azért gyűlöl minket, mert egy tiszta keresztény ország vagyunk, akiket nem tudott a nyugat megfertőzni.
2017. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy a sok fideszkárosultnak nem jut az eszébe, hogy ha Soros ténylegesen a világ legbefolyásosabb emberei között van és a markában tartja az EU-t, vagy fideszes módra Brüsszelt, és menekültek millióit, illetve az egész magyar ellenzéket akkor miért nem rúgta már rég szét a Fidesz seggét és rombolta porig az országot?
2017. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
#3 Az az ember egy komplett idióta. Utcára nem engedném ki az ilyet, nem hogy a parlamentbe.
2017. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
#4 Német Szilárd és a többiek mellett elfér, normális országban a Fidesz tagok pszichiátrián lennének, nálunk a Parlamentben ülnek...
2017. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
15%
Mert egy magát Istennek képzelő személy. Megjegyzem én EGYÁLTALÁN NEM UTÁLOM, nálam ezzel kampányolni sem lehet, de tény, hogy nem szimpatikus ahogy az általa pénzelt civil szervezetekkel beleavatkozik szuverén országok belügyeibe.
2017. okt. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Én sem értem. Ha csak spekulálgatna a kárunkra még azt mondanám hogy oké, de hogy ránk szabadította a Fideszt meg Orbánt. Ez azért nagyon kegyetlen húzás és gyakorlatilag elpusztítja az országot.
2017. okt. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Mikor beszéltél vele utoljára, amikor Neked ezt mondta ??
2017. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Ja, azt mondjuk én is bírom hogy Soros szabotálta a Kanadai választást, sakkban tartja Brüsszelt, idehozza migránsok millióit, plusz ő uralja a világegyetemet...de egy 10 milliós ország kormányával nem bír el :D
2017. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!