Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a liberálisok, akik a...

Azok a liberálisok, akik a magyar válogatottat gyalázzák, egyáltalán konyítanak-e a focihoz?

Figyelt kérdés
Svájc ellen már elkezdtek rendesen nyáladzani,hogy kikaptunk, pedig a Svájciankak húzóembereik vannak a Premier Leagueban meg a Bundesligaban, ha meg nevetnek,hogy 1-0-ra nyertünk csak,akkor felvehetik a stoplist és kipróbálhatják,hogy lehet feltörni egy felállt védelmet.

2017. okt. 11. 16:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%
Ehhez nem kell konyítani, elég egyetlen kérdésre válaszolni. Vereséget vereségre halmoz a sok milliárd közpénzből istápolt magyar válogatott, köztük a világranglista alján álló csapatoktól is? Igen. Akkor ennyi. Senkit nem érdekel a demagóg dumád, eredményeket akarunk látni, nem mellébeszélést.
2017. okt. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
A magyar futball szégyen. (Andorra) Jobboldali vagyok, de amíg a termelő munkások 150-200-ból tengődnek havonta, addig egy haszontalan futballista ne keressen már 2-3 milliókat, amikor eredmény sincs.
2017. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem,hogy az NB1-es játékosok hogy tudnák felvenni a versenyt a világ legjobbja (Ronaldo) vagy Premier League játékosok (Shaqiri,Bernardo Silva,Fonte) ellen.
2017. okt. 11. 16:22
 4/32 Molyember ***** válasza:
98%
Én annyira liberális vagyok, hogy még eredményeket sem akarok látni. Aki akarja, az támogassa a focit, de talán lenne jobb helye annak a pénznek.
2017. okt. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%
1# Az EB-n eleg jol szerepeltunk boven eron felul, ott jottek az eredmenyek. Ennek ellenere a focira koltott penzt jobban latnam az egeszsegugyben.
2017. okt. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
7%

A liberálisokat nem érdekli a sport. Ők csak a magyarok teljesítményét akarják kétségbe vonni, kisebbíteni mint az élet más területein is.


Általában az olimpiák idején bújnak ki mohos sziklák alól. "Mennyibe kerül ez az országnak?", "csak érdektelen sportágakban érünk el sikereket", "és ha a medence 5 méterrel hosszabb vagy Hosszú Katinka rövidebb - na, akkor ugye már nem a mi sportolónk nyert volna".


Ha veszítünk baj - ha nyerünk, na és? "Jobb ettől az egészségügy?"


"Nacionalisták a magyarok, tombolnak ha nyer egy magyar sportoló, de nem örülnek mások sikereinek, pedig az olimpia lényege a nemzetköziség"


A liberális nem sportol, olyan a válla mint a vízisiklónak, ő nem ért hozzá, szürke kardigánjában könyvespolcai árnyékában kesereg a romló közállapotok miatt és a fasizálódásról ad interjút külföldi lapoknak.


Lecsúszott, lúzer alak aki őrjöng a hazai sikereknek, elrontott életében aprócska kis örömök ezek, nem értheti meg az étosz magaslatait, különben is, mi hasznunk nekünk abból, ha nyer a magyar csapat egy - egy érmet?

2017. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%

Anno Puskásék hogy tudták felvenni a versenyt a világ legjobbjaival?

Nem vagyok .liberális, de a fotbal nem érdekelt soha, csak divat lelkesedni érte. Felesleges milliárdokat rá költeni, amikor lapadolgokra nincs opénze az országnak.

2017. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

nyilván nem egy világszintű csapat elleni győzelem az elvárt szint, de amikor olyan csapatok ellen csak reménykedünk a győzelemben amit a térképen sem talállna meg a lakoság 90%-a akkor ott lehet baj.


Ehhez talán az is hozzájátszik hogy a foci szerintem nem kicsit "túlértékelt" (nem ez a legjobb szó) a 50 évvel ezelőtti sikerek miatt. Persze az is lehet probléma hogy hazai viszonyokhoz képest irtó sok pénzt toltunk a fociba.

2017. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#7 akkoriban a magyar élvonal szerintem az egyik legjobb volt Európában és klasszis játékosaink voltak.
2017. okt. 11. 16:34
 10/32 anonim ***** válasza:
95%
Egy másodosztályú nevenincs falusi focista is hazaviszi azt az öt kilót havonta, semmi eredménnyel. Ba itt a baj.
2017. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!