Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek az LMP...

Mi a véleményetek az LMP politikus Ungár Péterről?

Figyelt kérdés
2017. okt. 13. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel még a nevét sem hallottam soha, így t7l nagy dolgot nem tett le az asztalra.
2017. okt. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt mondja a néphit, hogy alma nem esik messze a fájától. Anyukája Schmidt Mária terrorkedvelő. Elhunyt apukától örökölt pár milliárdot, talán erre vették be az LMP-be. Nagynéni Ungár Klára.
2017. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 90% nem ismeri. Én már régen tudok róla, hogy ő kicsoda, a 24.hu csinált vele egy nagyinterjút, ha jól emlékszem tavasszal. Múltkor hallottam beszélni, de elég hülye hangja van szvsz, azt becsülöm benne, hogy akár lógathatná a lábát otthon is, mert milliárdos, de ő inkább próbál valamit felmutatni. Majd elválik, hogy mi is lesz be belőle, 26 éves még csak, sokat kell még tanulnia, tapasztalnia.
2017. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Múltkor hallottam beszélni, de elég hülye hangja van szvsz..."


Azt anyucitól örökölte.

2017. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szimpatikus, sok dologban egyetertek vele.
2017. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Politikailag nem tudom mit képvisel, de az szimpatikus volt, amikor betintázva hőbörgött a momentum kampánybuliján. :)
2017. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Okos, tájékozott, jól érvel. Láttam egy videót ahol Puzsérral vitázott, nagyjából egyet is értettem az álláspontjaival. Az, hogy gyakorlatilag az anyja ellenében politizál, finoman fogalmazva nem hétköznapi, nem vagyok benne biztos mennyire lehet valaki hiteles ilyen háttérrel, meg ennyi pénzzel. Schmidt Máriát végtelenül unszimpatikusnak tartom. Talán ha Ungár a személyes vagyonából komolyabban áldozna a politikai élet felpezsdítésére, vagy bármilyen jótékony célra, az javítana a hitelességén.

A Momentum fesztiválján történt botlása se teszi túl megnyerővé az embert.

2017. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!