Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet tenni valamit az ellen...

Lehet tenni valamit az ellen hogy azu orbán kormány és bármilyen kormány nekem ne küldjön ilyen leveleket mindenféle baromsággal? Lelehet a nevemet onnan szedetni? Nagyon zavar hogy zaklat még a házamban is az Orbán brancs.

Figyelt kérdés
Én elégettem amit küldtek...
2017. okt. 16. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Valahogy az ügyfélkapun keresztül le tudod tiltatni a címed.
2017. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%

Persze.


Meg kell választani egy olyan kormányt, amelyik úgy kormányoz, ahogy neked tetszik.

Már csak egy 50%+1-es többséget kell intézni hozzá, aztán kalap-kabát.


Addig meg a többségi demokrácia alapján aláveted magad ennek a kormánynak.


Ha elégetted a konzultációt a te dolgod.


De az országban vannak még páran rajtad kívül, akiket meg érdekelnek ezek a dolgok.

Ez van... és még szeretni se muszáj

2017. okt. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, hogy akár hány embert ismerek, mind szidja. Nem tudom hogy van meg a többségük. Én is utálom mert csak pofázik hülyeségekről, konzultációkat tart olyan dolgokról amik fontosak ugyan, de sokkal fontosabb dolgokról kellene. Például kezdeni kellene valamit az emberek bérével, mert undorító, hogy ma egy minimálbérből nem lehet egy szaros garzon albérletet megfizetni. Maximum a világ háta mögött. Meg az egészségügyet kéne rendbe tenni, valamint a kisebbséggel (kisebbség) kapcsolatos dolgokat kezelni, nem szőnyeg alá seperni. Aki élt egy darabig átlag emberek között, nem hiszem el hogy ne tudná mik az igazán égető problémák az országban. Diktatúra ez nem demokrácia, előző! Elhiszem hogy nem érdekli mit pofázik a Viktor, engem sem érdekel. Van nagyobb gondunk is Sorosnál meg a migránsoknál kérem.
2017. okt. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz hogy legyen 50 plusz 1 százalék szavazat az ellenzékre, először kellene ellenzék. D
2017. okt. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alain Delon ***** válasza:
03:00: Nincs többségük! A fiduci eddig a legalacsonyabb részvételű választásokat nyerte meg. Vagyis nem győznek meg időről időre tömegeket, hanem van egy elvakult táboruk, akik mindenképpen berajzolják az x-et nekik, ami kellően alacsony részvételnél számukra győzelem. Vagyis ők azzal győznek, ha másokra már nem szavaznak.
2017. okt. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező eszerint te nem érted a mai kormány működési elvét. Abban a racionalitás annyi, hogy racionális ami a hatalmukat szolgálja, és káros minden más. Ebben az összefüggésben az tehet valamit, akinek nagyobb az ereje (ahol erő alatt egyáltalán nem csak fizikai erőt értünk).


Tehát a kormány ténykedése ellen úgy általában egyet lehet tenni: nagyobb erőt felmutatni, és megakadályozni (mindenki fantáziájára bízom, ez mit jelent). Személy szerint a téged ért hatások semlegesítése pedig azon múlik, hogyan értelmezed a hatást. Mondok egy példát. Ha az embert sok nem kívánt levél éri, kifejleszt egy reflexet, amely mintegy automatikusan kiszűri az ilyeneket (mint a levelezési program a spam-eket). A levél érkezik és automatikusan landol a szeméttárolóban. Hatása egytized másodpercig tart. Szinte el sem ér a tudatig.

2017. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!