Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók sem sajnálják...

Fidesz szavazók sem sajnálják a Soros meg migránsozó plakátkora elköltött milliárdokat amit ugye közpénzből finanszíroztak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 17. 12:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Miért baj? Inkább sok pénzt segélyekre költség el?
2017. okt. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Egyáltalán nem sajnálom.
2017. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

#1 Igen, pl. a szociális juttatások ezerszer fontosabbak mint a gyűlöletet hadjárat...


Mondjuk költhetnék az egészségügyre, oktatásra, tömegközlekedés fejlesztésére, stb.


Ennél még az is jobb lenne ha egyenesen valamelyik stróman zsebébe menne a pénz, mert akkor legalább nem kéne ezeket a hányingerkeltő plakátokat bámulni...

2017. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
22%
#3 Ha mi kibírtuk Fletó 3 emeletes fülét, akkor Te is kibírod ezt. Az mszp "Fizessenek a gazdagok" plakátja nem volt pénzkidobás ? Pedig mennyi lélegeztetőgépet lehetett volna venni. A tömegközlekedéssel meg nem tudom mi bajod. Folyamatosan újítják fel a villamos síneket, a buszokat lecserélték alacsonypadlós Mercedesekre, a 4-es metrót ha a baloldalnak 10 év alatt nem is sikerült teljes szakaszon.. de átadták és használható, Futár rendszer működik, új CAF villamosok, 3-mas metró felújításának elkezdése és a szerelvények lecserélése, Fonódó villamoshálózat.. és sorolhatnám
2017. okt. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

#4 A "Fizessenek a gazdagok" kampány is egy baromi demagóg duma volt, de nem nyomtatták orvérzésig, a Fidesz viszong sok tíz milliárdot dobott már ki a plakátokra, konzultációkra és egy értelmetlen népszavazásra. A más médiumokban megjelenő reklámokról akkor még nem is beszéltünk.


Az a helyzet, hogy a Fidesz messze a sokszorosát költötte propagandára ming bárki a rendszerváltás után és korrupcióban is ők vannak az élen.


A tömegközlekedésre pedig hidd el még mindig bőven lehetne költeni, a MÁV több szolgáltatását is leépíti, az 5 perc késés pedig minimum szinte monden vonatozás alkalmával, télen pedig akár heti több alkalommal is előfordulhat felsővezeték szakadás (szomorú tapasztalat). Az pedig komikus ami a 3-as metró körül zajlik...


Összességében viszont a tömegközlekedés az előbbi válaszomban csak egy példa volt, az egészségügy és az oktatás mellett, a lényeg, hogy számtalan dolog van amire el lehetne költeni a milliárdokat a népbutító propaganda helyett.

2017. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Aha, szóval. Ha Fletóék agyhalottak voltak, akkor ez felhatalmazza a fideszt is? Nem lehetett volna inkább megmutatni, hogy mi tudunk normálisan kormányozni?
2017. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%

#5 Demokráciába megkérdezni az emberek véleményét egy olyan dologba ami több évtizedre változtatja meg az ország etnikai jellegét és kultúráját szerintem egyáltalán nem pénzkidobás. Az, hogy a kedves ellenzék arra buzdította az embereket, hogy ne menjenek el szavazni és ezáltal érvénytelen legyen a népszavazás.. pont Ők voltak azok akik miatt pénzkidobás lett. Azt viszont tudni kell, hogy aki nem megy el szavazni az a többségre hagyja a döntés jogát. A demokrácia nem csak kiváltságokról szól hanem kötelezettségekről is.


Én is minden nap utazok MÁV-val és tudom miről beszélsz, de közbe meg folyamatosan új szerelvényeket vásárolnak (lásd desiro, flirt vonatok). Most jelentették be, hogy emeletes vonat fog közlekedni a Balaton déli partján. A MÁV új vezérigazgatója Dávid Ilona alatt pedig az áruszállítással foglalkozó rész profitot termel.


Az egészségügybe és oktatásba meg végképp nem tudom miért megy folyamatosan a savazás. Ingyen van a tankönyv amiért 10-15 ezreket kellett fizetni évente, ingyen van a közétkeztetés, folyamatosan újítják fel az iskolákat. Az az érv, hogy nincs kréta az iskolába meg 20 évvel ezelőtt se volt. A fiamnak ki volt írva minden évbe hogy hány csomag krétát és wc papírt kell venni az évbe.

2017. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem pont azért Fidesz-szavazók, mert nem zavarja őket.
2017. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Én meg azt nem értem, hogy az ellenzékiek mégis milyen potenciált látnak ebben az országban ilyen emberanyaggal?
2017. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Egy rossz színjáték az egész, de persze kedves fidesz szavazóink fel sem teszik maguknak a kérdést, hogy mégis milyen következménye lehet egy ilyen népszavazásnak, egyáltalán lesz-e.
2017. okt. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!