Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A momentum miért akar népszava...

A momentum miért akar népszavazást, ahelyett hogy a Fidesz simán visszalépjen? Arra nem sajnálják a milliárdokat?

Figyelt kérdés

Azt nyilatkozták hogy "A Fidesz részéről" gyávaság lenne visszalépni népszavazás helyett.


Őket nem érdekli az hogy azt a milliárd forintot másra is lehetne költeni mint az ő személyes politikai érdekeikre?


Minek népszavazás, ha visszalépne a Fidesz?


A népszavazással kockáztatnák:

-Azt hogy mégis lesz olimpia ha az győz.

-Azt hogy érvénytelen lesz, és akkor kidobott pénz az ablakon.


Mi értelme ennek? Ezeket tényleg SEMMI NEM ÉRDEKLI csak a saját érdekeik? Az hogy abban a valószínűtlen esetben ha érvényes lesz a szavazás, akkor talán 1%-ról 2-re nőnek?


Őket nem érdekli a kidobott sok milliárd, a kockázat, csak az hogy minél hamarabb kapják az 1 millás fizetést, vagy mi?



2017. febr. 18. 21:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
72%
Én azt nem értem, miért sajnálnák azt, hogy ha a pályázatot visszavonnák. Hiszen ők semmiképp sem akartak olimpiát, nem? Ez volt az egész kezdeményezésük lényege, nem ezért lettek NOlimpia? :D Viszont akkor mikor váltottak át szimpla népszavazás-kezdeményezővé?
2017. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel az erővel, soha, semmilyen népszavazás ne legyen, mert kidobott pénz. Az országgyűlési választásokról már nem is beszélve. Szerintem meg, legyen meg az a népszavazás,. Én most már kíváncsi vagyok, hogy mekkora az olimpia rendezés tényleges támogatottsága Budapesten.
2017. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
8%
A Fidesz mikor lépett vissza bármitől is? Ha Orbán olimpiát akar, akkor nem fogja érdekelni a népszavazás sem.
2017. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon nagy szálka lehet a szemetekben az a 266 151 aláírás, hamar beindult az agitprop :-D
2017. febr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

"Ezzel az erővel, soha, semmilyen népszavazás ne legyen, mert kidobott pénz. Az országgyűlési választásokról már nem is beszélve. Szerintem meg, legyen meg az a népszavazás,. Én most már kíváncsi vagyok, hogy mekkora az olimpia rendezés tényleges támogatottsága Budapesten."


Oké, akkor te és a momentumos haverjaid fizessétek ki zsebből a kíváncsiságotokat.

2017. febr. 18. 22:10
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
Az gondolom nem zavar, hogy ennyit a pártod egy délután alatt lenyúl.
2017. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
42%

# 5/6 Időpont ma 22:10


Majd ha te, meg a komcsi haverjaid kifizetitek az előző kamunépszavazást ;-)

2017. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

"Nagyon nagy szálka lehet a szemetekben az a 266 151 aláírás, hamar beindult az agitprop :-D"


Gratulálok az MSZP, DK, Momentum-nak, tudod hogy van a mondás összenő ami összetartozik.


Nem is akartam olimpiát, örültem hogy megbojkottálták ezt, erre beköpi hogy há de akkor is csesszünk el pár milliárdot, me mé ne?

2017. febr. 18. 22:14
 9/39 anonim ***** válasza:
40%
#5: Nem a haverjaim. De most komolyan: miért ne legyen így országgyűlési választásokon is? Akik elmennek szavazni, azokon hajtsák be a választás költségeit. Mert a gondolatmenetből, ez is következhet.
2017. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
95%
#8: Mellesleg, ők egy népszavazás kiírásáért kezdték el az aláírásgyűjtést. Ebből elég egyértelmű lehetett minden aláírónak, hogy népszavazást akarnak. Miért csinálnának segget a szájukból, a te kedvedért?
2017. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!