Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik az ország legjobban...

Kik az ország legjobban fizetett emberei?

Figyelt kérdés
Aki nem tudja, annak javaslom, hogy nézzen utána. Ugyanis nem az államtitkárok, nem a miniszterek, még csak nem is a köztársasági elnök úr keres a legtöbbet havonta. Aki nem tudná, annak most leírom. Az akadémikusok. Ugyanis nemcsak halálukig tartó nem csekély tiszteletdíjat kapnak vagy szavaznak meg egymásnak, hanem mellette minimum egy-egy egyetemnek a professzorai, továbbá minimum egy minisztériumnak, vagy állami intézménynek, alapítványnak a fizetett tanácsadói stb. És hogy miért? Azért mert valóban sokat tudnak. Pl. azt, hogy a politikusok közül ki melyek szovjet titkosszolgálatnak volt az ügynöke, besúgója stb. a rendszerváltozás előtt. Hogy honnan tudják? Ez nyilvánvaló. De csak azok számára, akik azt is tudják róluk, hogy a rendszerváltás előtt belügyi állambiztonsági tisztek vagy a katonai hírszerzés tisztjei, és persze egyúttal a szovjet titkosszolgálatok fizetett ügynökei is voltak. Így már érthető, hogy manapság is miért ők a legjobban fizetett emberek? És hogy mindezt honnan tudom és mivel tudom bizonyítani? Egy részt onnan tudom, hogy a rendszerváltás előtt olyan munkaköröm volt, amelynek révén többek közt az én feladatom volt továbbítani részükre a Szovjetunióból küldött abszolút hamis diplomákat. A tanúvallomásomon kívül viszont semmivel sem tudnám bizonyítani, "csak" azzal, hogy a kételkedők nézzék meg az életrajzukat. De mit tehetnék, ha még a kormány sem tesz ellenük semmit?

2017. okt. 22. 11:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A tudásukhoz képest ez kegydíj.
2018. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!