Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Simicska Lajos csak azért...

Simicska Lajos csak azért pártolt el a Fidesztől mert összeveszett Orbán Viktorral, vagy mert kiábrándult a Fidesz antidemokratikus ország vezetéséből?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Egyik sem. Én Soros Györgyöt sejtem a háttérben.
2017. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
én meg brüsszeli nyomást vizionálok a háttérben.
2017. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A ketto allitasod szerintem ekvivalens, hiszen Orban vezeti az orszag vezeteset.
2017. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha jól emlékszem valamit akart Simicska, és Orbán nem akarta utána Simicska leg*cizte, ekkor mondta neki hogy takarodj...
2017. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
52%
Nem tudjuk, hogy azért veszett össze Orbánnal, mert kiábrándult a Fideszből (pl mert egy melót a Mészáros kapott helyette), vagy azért ábrándult ki a Fideszből, mert összeveszett Orbánnal (pl mert egy melót Mészáros kapott helyette).
2017. okt. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

akárhonnan nézzünk, ez legfőképpen érdekdöntés volt, nem személyes vagy ideológiai.


én még azt sem tartom kizárhatónak, hogy Simicska alábecsülte az ország birkaságát, és mint a patkány a süllyedő hajót, el akarta hagyni, mert azt hitte, nemsoká borul a bili, és ezáltal veszélybe kerülnek az ő érdekeltségei.


arra nem számított, hogy még mindig a fidesz van kormányon.


ez megmagyarázhatja azt is, miért áll be a jobbik mögé. nyilván a baloldali pártok mögé nem állhat, mert annak az esélye, hogy azok váltanák le a fideszt, egyenlő a nullával, ellenben a jobbiknak lenne esélye, hogy kormányra kerüljön valami véletlennél fogva, és akkor ismét tudna a közgép állami megrendeléseket teljesíteni...nyilván ez neki egy b terv, és valójában rohadtul bántja az a dolog, hogy azt feltételezte, hogy a fidesz már túl messzire ment, és közel a vég :D

2017. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Ez inkább hálószoba problémákra vezethető vissza.
2017. okt. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hálószoba probléma?


Összeveszett Orbánnal, mint pl. anyagi kérdésben mennyit kanyarinthat le a közösből.


Antidemoktratikus vezetés, mint pl. minden hatalmat a "bolsevikoknak" azaz a hatalmi ágak megszüntetése, sajtó bekebelezése, vagy alkotmánybíróság egyneműsítése, stb. stb.


Szóval hogy a pénz hiánya bántja a markát, vagy az hogy ő 1990-től másért küzdött mint ami most lett 8 év alatt.

2017. okt. 24. 19:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azzal értek egyet, aki azt írta, ez leginkább érdek döntés volt.

Tehát oké, alapvetően Simicska segítsége még jól jöhet orbán ellen, de ha moralizálni akarok, Simicska is egy sunyi k...ög, hiszen akit eddig erősen támogatott, most bizonyos érdekből erősen támad. Ezt köpönyegforgatásnak nevezik. De ne legyünk finnyásak! Ha ezzel a fidesz él, (márpedig amióta létezik, él vele) akkor mi se válogassunk!

2017. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is-is. Bár az érdekproblémák nagyobb súlyt nyomtak a latban.
2018. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!