Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem nevetséges,...

Csak szerintem nevetséges, így Európai szinten Magyarország bevándorlók elleni harca?

Figyelt kérdés
Pont, hogy a kivándorlók ellen kellene harcolnia egy ilyen rosszléti országnak. Főleg a jó szakemberek kivándorlása ellen. De így, hogy a Nyugat-Európába történő bevándorlás ellen küzd az EU zabigyereke, ez vicc. Ez kb. olyan mintha Mexikó küzdene a Dél-Amerikai, Kubai, és egyéb USA-ba, Kanadába történő bevándorlással szemben. Mexikóba senki nem akarna menni, de az lenne a legnagyobb gondja, hogy az USA-ba bevándorlók mennek.
2017. okt. 26. 10:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10 "Ezek nyugaton sincsenek számottevő mértékben"


Mikor jártál utoljára egy nyugati belvárosban?

Paris:

[link]


London:

[link]


Rome:

[link]


Bécs:

[link]


Malmö

[link]

2017. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Érdekes én rendszeresen járok Münchenbe mégsincs akkora nagy aggodalom, mint amit otthon hisztériázik a sok fajgyűlölő, aki mellékesen még migránst se látott. Amúgy az egyik hozzászóló jól írja: a fidesztől kéne inkább jobban tartani, nem a pár száz fő migránstól... és igen, külföldről nézve elég nevetséges, hogy a fideszt mindent belead a hülye migráns ügybe és mindennel foglalkozik, csak a valós problémákkal nem...
2017. okt. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
(külföldről nézve elég nevetséges) Igen? Innen nézve meg azt látom egyre jobban törnek előre a bevándorlás ellenes pártok. Ezt is a hüle rasszista magyarokkal magyarázod? Nem mi szavaztunk legutóbb Ausztriában se ahol két bevándorlás ellenes párt fog kormányt alakítani. Az egyik elég szélsőséges. Ez is a fidesz agymosása? Már az osztrákokat is megvezeti a fidesz? Meg a lengyeleket cseheket és szlovákokat. Ennek a gaz Orbánnak mindenhova elér a keze. Az osztrákok most se saját tapasztalataik alapján döntöttek a magyar kormány intézte ezt is. Választási csalás történt
2017. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ha ennyire előtörtek, miért megint Merkel nyert?
2017. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Merkel nyert de előre tört a bevándorlás ellenes párt. Francia országban is. Nem tudsz szöveget értelmezni? Nem azt írtam mindenhol nyernek. Előre törnek. Van ahol csak nagy mértékben növekszik a népszerűségük van ahol választást is nyernek. A tendencia a bevándorlás ellenes pártok népszerűségének növekedését mutatja. Ezt csak az ilyen elvakult libsik mint te szokták elhazudni vagy tagadni. Érdekes Ausztria példáján könnyedén átsiklottál. Na nem meglepő. Nehéz kapásból előállni olyan magyarázattal hogy erről is a rasszista magyarok tehetnek. De te tehetséges vagy ezt is megoldod biztos.
2017. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Na gondoltam hogy a 63%-os balipsi erre már nem válaszol.
2017. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azert a bevándorlás a választási kampánytéma minden európai országban, mert nincsenek migránsok, ugyr? :) az ilyen fajgyűlölő meg rasszista jelzők nem hatnak a magyarokra egyébként sem, mert inkább vállalják a rasszista bélyeget, mint a migrik beengedését.
2017. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"az EU zabigyereke"?

Milyen emberek járnak ide, könyörgöm?

2017. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!