Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Óraátállítással kapcsolatban...

Óraátállítással kapcsolatban mit támogatnál, ha népszavazás lenne erről?

Figyelt kérdés

1. Maradjon minden ahogy van (GMT + 1)

2. Maradjon csak a téli időszámitás (GMT + 1)

3. Maradjon csak a nyári időszámítás (GMT + 2)


2017. okt. 26. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Maradjon minden ahogy van egészen addig, amíg nincs európai szintű döntés az ügyben. Annak nincs értelme, hogy csak Magyarország nem állítja át az órát, de minden szomszéd igen.
2017. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És ha európai népszavazás lenne hogy legyen-e óraatállítás, valamint hogy Magyarország melyik időzónában legyen?
2017. okt. 26. 21:26
 3/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem így jó, ahogy van.
2017. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
A lényeg, hogy este munkaidő után minél tovább legyen világos. Reggel semmit nem tudsz csinálni csak készülődni a munkába meg menni a munkába. De a melóból szabadulva basszus egy csomó olyasmit lehetne még csinálni ha két szűk órácska világos maradna még.
2017. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%

4-es! Szerinted mindenki 8-17-ig dolgozik? :-D

Ha ennyire szíved vágya, hogy sokáig legyen világos munka után menj három műszakba dolgozni ha délelőttös vagy 2-kor végzel, ha meg esti műszakot csinálsz akkor kel a Nap, mikor végzel.

2017. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem 13 órás lesz a műszakom az nap. Inkább törölnék el
2017. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Lazy Lover ***** válasza:
36%
2
2017. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
én a 4.-et választanám. Nem mennék el, mert fogalmam sincs melyik a jobb, nekem meg kb. mindegy.
2017. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

"4-es! Szerinted mindenki 8-17-ig dolgozik? :-D "


A döntő többség igen, ezt a csúcsforgalmi időszakok gyönyörűen tükrözik. A nagy többség igényeit figyelembe venni pedig teljesen szokásos és normális dolog, kár itt játszani magatokat.

2017. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
9-es! Én is erről beszélek, a többségnek az a fontos, hogy reggel munkába menet már és délután még világos legyen. Úgyhogy kár itt játszani magadat. Jelenleg olyan rendszer van, ami épp ennek a többségnek jó. Az, hogy most van egy hangos kisebbség, aki télen is füvet akar nyírni meg pancsolni a kerti kútnál, attól még nem rájuk kell hallgatni, ezért mondom minden úgy jó, ahogy van a többségnek. Alapvetően amúgy a közintézmények mint iskolák, hivatalok munkarendjéhez van igazítva minden más is, felőlem töröljük el az óraállítást, csak akkor télen nyissanak egy órával később, és máris visszakaptuk ugyanazt. Az óraállításban az a jó, hogy megspóroljuk, hogy külön nyitva és zárvatartás legyen télre meg nyárra. De ha valakinek ez a fétise, akkor töröljük el az óraállítást és legyen kötelező téli meg nyári nyitvatartás, tanítási rend az eredmény ugyanaz lesz mint óraállítással.
2017. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!