Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te ki szoktad tölteni a...

Te ki szoktad tölteni a nemzeti konzultációt?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 19:12
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
olvasatlanul kerult a szelektiv hulladek koze, egytol egyig. ki sem nyitottam a boritekokat.
2017. okt. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Rögtön a helyére kerül, a szemetesbe.
2017. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
90%
Hozzám általában el sem jut a kérdőív, így legalább a kidobásával nem kell fáradoznom.
2017. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%

Gyújtósnak tökéletesen megfelel!

Erre megy el a sok milliárd erre a kamu kérdőívre, ami semmi másról men szólt eddig, csak Brüsszel, Soros, migráns...

Másról nem dönthetünk, ami minket igazán komolyan érint?

Miért mindig ez megy már lassan 3 éve?

2017. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
11%

Hogyne...


Nekem fontos, hogy az ország ügyeiről a kormány döntsön és ne Brüsszel, ahol Soros ügynökei ülnek.


Ez esetleg akkr is fontos lehet, ha majd egyszer az ellenzék átveszi a .... Mit is ?

Hatalmat?

Hát azt már nem ... Legfejjebb a helytartóságot... ha minden jogkört átengedünk Brüsszelnek.


Lehet hogy éppen arra gyúrnak ?

Nekik elég a 30 ezüst is... A nép soha nem érdekelte őket...

Hülye birkának tartják az egész országot...

2017. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
Nem tom, olyat még nem ittam, de lehet hogy nem tölteném ki, az üvegből innám.
2017. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem látom értelmét
2017. okt. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

#5

Nem tudom hogy mennyit fizetnek a tolvajok a baromságaidért, de most már leállhatnál.

2017. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Eddig engem sem nagyon érdekelt, de ma véletlenül a kezembe akadt és ez a mostani Soros-terv nagyon felháborító! Minden esetlegesen beteleoített mingránsnak fejenként 9 millió "állami segélyt" adnának! 9milliót ingyen! Mikor ezért egy átlagos magyar dolgozó kb.5 évet dolgozik, attól, hogy egy átlagos politikusnak ez másfél havi fizuja. Akkor miért nem adnak minden magyar családnak csak 1 millió forint "állami segélyt"? Vagy legalább egy tisztességes,valamire való béremelést egységsen a gyári munkától a diplomásig? Egy magyar állampolgárnak miért kell keményen dolgozni a megélhetésért, a migránsok miert kapnak milliókat a semmiért? Mégha az lenne a terv, hogy munkát adnak nekik és dolgozzanak meg a megélhetésükért mint minden ember, na de ez? Na jó, nem károgni jöttem ide, szóval ez a kivételezés felvitte a vérnyomásomat,és rögtön kitöltöttem online és szóltam 3 családtagomnak, hogy ők is töltsék ki. Nem tudom van-e valami haszna, de pillanatnyilag ennyit tudtam tenni, hát megtettem ezt.Csak érdekelt ki hogy van vele, amúgy nem szoktam politizálni.
2017. okt. 27. 20:19
 10/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem esik le, hogy ezek a tolvajok azt hazudnak, amit csak akarnak?
2017. okt. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!