Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kamionos szakma ennyire...

A kamionos szakma ennyire veszélyes lett a migránsok miatt?

Figyelt kérdés

[link]



A nyugat-európai hatóságok valószínűleg túl elfogultak a migránsokkal.


Az ilyen esetek a legjobb érvek arra,hogyha már valamelyik országnak olyan elmebeteg a vezetése,hogy migránsokra befogadására gerjed,legalább zárt rendszerű táborba kerüljön ne császkálhasson szabadon, mert ennek ez az eredménye.


2017. okt. 29. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

" Hazánkban meg tudod te is kik."


Ma hallottam, hogy a napokban fegyverrel raboltak ki egy kamiont az M1-en a Sasfészek-tó pihenőben ezért a rendőrök most fokozott állománnyal vannak jelen minden pihenőben. Ezek is biztos a migrik és a tudom kik voltak, igaz? :D

2017. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11.


Figyelj, te is pontosan tudod miről beszélek.


Senki nem mondta, hogy kizárólag migránsok követnek el ilyesmit, de többségében igen. Ezt te is pontosan tudod.


Vannak egyéb bűncselekmények és ezekre rakódik rá az a sok, amit a migránsok követnek el.


Ha azt hallod: Belgiumban, Franciaországban támadtak meg kamionosokat, főleg ha Calais vonzáskörzetében (egész Belgium annak számít), te is pontosan tudod, hogy migránsok voltak nagyon nagy valószínűséggel az elkövetők.


Ezen semmit nem változtat az, hogy mi történik az M1 vagy M3 - on.


Rám is törték már majdnem a fülkét évekkel ezelőtt, nekem szerencsém volt, hamar felébredtem, nem jutottak be.

2017. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, ha azt hallom Észak-Franciaországban vagy Belgiumban másznak fel kocsira, qrják be a szélvédőt, vágják a ponyvát azok 90%-ban ők. De azt meg mindketten tudjuk, hogy a többi esetben ahol jelentős anyagi kárt okozó lopás, kábítógáz befújásos kirablás, rakomány lopás és hasonlók történnek azoknak 99%-ban semmi közük a migránsoknak, mert azokat a helyi vagy vándorló bűnszervezetek hajtják végre.
2017. nov. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!