Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha két rossz közül kellene...

Ha két rossz közül kellene választanod mit választanál? Fidesz vs Jobbik?

Figyelt kérdés

Én személy szerint úgy gondolom, hogy ha jövőben a jobbik kerülne kormányra rosszabb lenne mint a Fidesz. Én valahogy még annyira sem bízok bennük mint a Fideszben.

Egyébként Momentumos vagyok.


2017. okt. 31. 09:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Egyébként Momentumos vagyok."


Soros fióka?


Még ha az lennél...


Ez a társaság olyan, mint a majom az egyre zsugorodó pocsolyánál a sivatagban: Sorra lökdösi be az állatokat a vízbe a krokodilnak, abban reménykedve, hogy hálából őt eszi meg utoljára...


Csak azt nem veszik észre, hogy a globalizmus pünkt azt a középosztályt fogja először felszámolni, ahova ők is tartoznak.

2017. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"A Jobbik eladta magát Simicskának... És ez mutatja, hogy bárkinek eladná magát, és ha profilváltás az ára akkor profilváltás."


Unalmas a simicskázás. Semmi bizonyítékod nincs erre,csak amit a fidesz a szádbaad azt mondogatod..az nem zavart,hogy 2015-ig bizonyítottan simicska-csicska volt orbánod?

2017. nov. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#21

Nem unod még a Soros-dumát?

2017. nov. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!