Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti egyetértetek Orbán szavaiva...

Ti egyetértetek Orbán szavaival: "Isten kegyelmének megnyilvánulása, hogy Magyarország élén ma keresztény, hitvalló kormány áll. "?

Figyelt kérdés

Ebben a mondatban egyben látok rasszizmust, nagyképűséget és gyűlölködést.


Mivel lenne kevesebb az ország, ha ateista vezetője lenne?


Nem nagyképűség azt mondani hogy "Isten kegyelme" hogy a Fidesz uralkodik?


Ezzel az MSZP-re utal vissza, ahol nem volt ennyire erőss vallásosság? Az az Isten kegyelme hogy ők eltakarodtak?



Ti hogy értelmezitek ezt a vállalhatatlan mondatot?



2017. okt. 31. 16:27
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

a hisztérikus 44%-os elmeroggyant privijét ide másolom, hogy ne maradjatok ki belőle:

---------------------

SZÁLLJ LE RÓLAM TE R. OHADT GE..

Az üzenet szövege: HAGYJÁL BÉKÉN TE FASISZTA SZNOB!!!!! ÚGY ÉLEK AHOGY AKAROK,ANYÁDNAK U.GASS BE!!!!!

AZ EGÉSZ CSALÁDODAT LE FOGOM GXILKOLNI TE SZ.AR BIGOTT ELNYOMÓ!!!!!!!

------------------------

Jobbulást kívánok neki! (több üzenetet nem fogadok tőle, ez elég:)

2017. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
#31 hasonlókat küldött nekem is
2017. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
93%

19.39.


Mondom, hogy az idézetként írt mondat nem idézet, egész máshogy mondta; nincs miről beszélni. Komolyan.

2017. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Ha esetleg ma majd folytatnátok.


Igazából pont erről a felfogásról/viselkedèsről (mivel mindenki adó ès fogadó változó) írok most tanulmányt amit itt műveltek. Egymást hergelitek miközben rögzül bennetek, hogy mindenki szemèt. Ezen fogtok gondolkodni ès így fogtok viselkedni. Így fogjátok èrezni magatokat ès a feljebb említett kettő emberi kèpessèg rèvèn azt fogjátok kapni másoktól, hogy mègjobban erősítsètek magatokban azt, hogy mindenki szemèt. Mèginkább biztosak lesztek ebben ès mèginkább mindenki szemèt lesz. Közben teljesen elfelejtetek azon gondolkodni, hogyan lehet mindenkinek jobb ès lènyegèben ez az oka a jelenlegi állapotnak. Ez mèg nem is minden. Elfordultok a magánszfèra felè ès mindenki szemèt lesz aki azon túl van. Ez egy ördögi kör. Bár tudnám mièrt nem veszitek èszre.

2017. nov. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

[link] szimpátia

[link] empátia


Bocs lent említett kèpessègek ;)

2017. nov. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
64%
Komcsi lelkű Orbán, az elfuserált KISZ titkár, mint hitvalló keresztény??? :D Röhögnöm kell...
2017. nov. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%

13.38.


Pedig én is lehettem volna KISZ titkár, ha nem sikerült volna kibújnom alóla. És elsőáldoztam is, bérmálkoztam is. vasárnap templomba jártam. Mint sokan mások. Olyan világ volt.

2017. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
A Kisz-be belépni sem volt kötelező, előző válaszoló.
2017. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Keresztény Fidesz?????? Naponta köpik szembe Jézus összes tanítását. Nem buzdította ő egyetlen követőjét sem hazugságra, lopásra, becstelenségre, a szükségben szenvedők eltaposására. A Fidesz és hívei egészen pontosan ezt csinálják nap mint nap ebben az oszágban. Remélem, hogy nagyon hamarosan egy valódi keresztény kormány átveszi majd ennek a bűnszövetkezetnek a helyét és ők valóban Krisztus tanításai mentén kormányoznak, imádkozom, hogy így legyen.
2017. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Ez a 44% tökéletes példája a fideszes "keresztényeknek", pontosan ilyen mind. Dől a szájából a szenny, gyűlöl, uszít, habzó szájjal megölne bárkit. Aztán beül a templomba, meghallgatja a fideszes pap uszítását és elájul, hogy most ő mekkora hívő és keresztény. De a szívében egy szikrája nincs annak a jóságnak ami egy kereszténynél alapvető jellemvonás akkor is, ha a templomba sosem teszi be a lábát.
2017. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!