Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti egyetértetek Orbán szavaiva...

Ti egyetértetek Orbán szavaival: "Isten kegyelmének megnyilvánulása, hogy Magyarország élén ma keresztény, hitvalló kormány áll. "?

Figyelt kérdés

Ebben a mondatban egyben látok rasszizmust, nagyképűséget és gyűlölködést.


Mivel lenne kevesebb az ország, ha ateista vezetője lenne?


Nem nagyképűség azt mondani hogy "Isten kegyelme" hogy a Fidesz uralkodik?


Ezzel az MSZP-re utal vissza, ahol nem volt ennyire erőss vallásosság? Az az Isten kegyelme hogy ők eltakarodtak?



Ti hogy értelmezitek ezt a vállalhatatlan mondatot?



2017. okt. 31. 16:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
73%
A Fidesz és az ódivatú keresztény balfék KDNP bigott fanatikusak.
2017. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen fundamentalista szövegeket pont azok szoktak nyomatni,akiktől a mi drága fideszeseink annyira féltenek minket.
2017. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
78%
Ez a királyoknak volt a dumája, pl. "XVI. Lajos, Isten kegyelméből Franciaország királya". Szerintem is nagyképűség, és súrolja az istenkáromlás határát.
2017. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
72%
Beteg egy ember
2017. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
59%

"Ebben a mondatban egyben látok rasszizmust, nagyképűséget és gyűlölködést. "


Azon kívül hogy kampányfogás a mondat mi ebben a rasszista és gyűlölködő?


Lehetsz ateista de azon mit sem változtat hogy keresztény értékrendben élünk sőt nem csak mi hanem egész európa, ez a kultúránk része.

A keresztény értékrend nem azt jelenti hogy hiszel istenben stb. hanem ez szerint vannak a törvényeink stb. ez a kultúránk része pl. hogy egy feleséged/férjed van nem 10 darab ezek a dolgok amit természetesnek veszel ez mind keresztény értékrend része

2017. okt. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
48%
#5 Nekem ne mondja meg senki,hogy éljek! Én szabadgondolkodó vagyok és mindenki csinálja,amit akar,amíg evvek mások szabadságát nem korlátozza. Leszarom a vallást.
2017. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem félremagyarázod.


Nekem is Isten kegyelmének megnyilvánulása, hogy a családommal élhetek, békességben.


Ha ateista lennék, azt mondanám, hogy hálás vagyok a sorsnak érte.


Mi az idézett mondatban a rasszista, a nagyképű, és mi a gyűlölködés?


Hol van benne az, hogy "a Fidesz uralkodik"?


Semmi "vállalhatatlan" nincs az idézett mondatban, nem is lehet úgy értelmezni, hogy az legyen.


Inkább azt mondanám, hogy nézz utána a rasszizmus, a nagyképűség és a gyűlölködés szavak értelmének.

Mert a szavakat, beszédet csak úgy lehet "értelmezni", ami az értelme; nem máshogy.

2017. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
61%

"A keresztény értékrend nem azt jelenti hogy hiszel istenben stb"


Akkor miért mondja,hogy őt Isten küldte?

2017. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
41%
#7 A Szabadság a legfontosabb te elnyomó zsarnok! Leszarom a vallást,én úgy élek,ahogy akarok! A szabadgondolkodók mind jó emberek,mert a Szabadság mindennél előbbre való!
2017. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
19%

"A Szabadság a legfontosabb te elnyomó zsarnok! Leszarom a vallást,én úgy élek,ahogy akarok! A szabadgondolkodók mind jó emberek,mert a Szabadság mindennél előbbre való!"

Majd kinövöd.

2017. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!